آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 01 مهر 1397 10:42
فرمانده لشگر سی گرگان:

دشمن می‌خواهد مردم را از انقلاب جدا کند

 
 
 
 

دشمن می‌خواهد مردم را از صحنه انقلاب خارج کند.
امیر سرتیپ ۲ محمد غفاری ارشد نظامی آجا در گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان صبح شنبه، در مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان که به‌ مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد، بابیان مطلب فوق اظهار کرد: بدون شک ۳۱ شهریور سال ۱۳۵۹ نقطه عطفی در تاریخ کشور ایران است.
وی افزود: هشت سال دفاع مقدس سرشار از خاطرات بزرگ‌مردانی است که در سایه‌سار وحدت و همدلی، ایثار و از خودگذشتگی، شهادت‌طلبی و ساده‌زیستی و با توکل به خدا در کنار ولی فقیه زمان خود به مصادف دشمن رفتند و عزت و آزادگی و نهضت سرخ عاشورا را در عمل به اثبات رساندند.
غفاری ادامه داد: آن‌ها از جان خود گذشتند تا امروز استقلال و بالندگی را کشور شاهد باشد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب گنجینه گران‌بهایی  از خود به جای گذاشتند.
وی گفت: شک نکنید دشمن در مقابله با ما از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند و دلیل این که رهبری انقلاب محکم اعلام می‌کنند که جنگی نخواهد شد، به خاطر آمادگی نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی و بسیج مردمی است.
غفاری با بیان این که دشمن در هشت سال دفاع مقدس ما را آزموده، تصریح کرد که خدمتگزاران شما در نیروهای مسلح آماده هستند تا روز به روز بر آمادگی خود بیفزایند.
وی ادامه داد: این آمادگی چه در بُعد نیروی انسانی و چه در بعد ساختار سازمانی و تجهیزات و چه در در زمین چه در هوا و چه در دریا به مرحله‌ای از بازدارندگی رسیده است که دشمن جسارت حمله به این مملکت را نخواهد داشت. غفاری اضافه کرد: اما دغدغه رهبر معظم انقلاب در این پیچ تاریخی در زمینه فرهنگ و اقتصاد است، دشمن بر روی نقاط ضعف ما دست گذاشته و می‌خواهد مردم را از صحنه خارج  و از مسئولان جدا کند و نارضایتی به وجود آورده و به شکاف‌ها دامن بزند.
وی تأکید کرد: اما مردم ما هوشیار هستند و همان گونه که رهبری گفتند در این ۴۰ سال بسیاری از کسانی که سودای براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند اکنون استخوان‌هایشان پوسیده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی