آخرین اخبار :
  • منتشر شده در جمعه, 30 شهریور 1397 11:05
احمد حسین‌زادگان در همایش رابطین پدافند غیرعامل دستگاه‌های اجرایی، عنوان کرد:

ضرورت تدوین برنامه جامع پدافند غیرعامل

 
 
 
 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، گفت: تدوین یک برنامه جامع برای کلیه دستگاه‌ها در خصوص پدافند غیرعامل مبتنی بر مدل‌های استراتژیک از جمله تدوین نقاط قوت و ضعف، فرصت‌ها و تهدید‌ها یک ضرورت است.
احمد حسین‌زادگان در همایش رابطین پدافند غیرعامل دستگاه‌های اجرایی استان مازندران، تدوین یک برنامه جامع برای کلیه دستگاه‌ها در خصوص پدافند غیرعامل را یک ضرورت دانست و افزود: برنامه استراتژیک دستگاه‌ها مبتنی بر مدل‌های استراتژیک از جمله نقاط قوت و ضعف، فرصت‌ها و تهدید‌ها تدوین شوند.
وی با اشاره به اینکه در اجرای پدافند غیرعامل استحکام زیرساخت‌ها و جایگزینی و دو منظوره کردن تاسیسات مورد توجه مدیریت‌های دولتی و بخش خصوصی قرار گیرد، خاطرنشان ساخت: استحکام زیرساخت‌ها در حوزه‌های راه، ابنیه و ساخت و ساز باید استاندارد سازی شده و کیفیت آن‌ها با پیوست پدافند غیرعامل همراه باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران به ضرورن مقابله با آفت شب پره شمشاد به‌عنوان پدیده نادر تاکید کرد و گفت: به طور مشخص در هجوم آفت شب پره به شمشاد‌های استان دستگاه‌های متولی و فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان اهتمام و همکاری مجدانه داشته باشند.  حسین‌زادگان با اشاره به لزوم به‌کارگیری نهاد‌های غیردولتی در این حوزه، عنوان داشت: از ظرفیت تشکل‌های غیردولتی و سمن‌های حوزه‌های کشاورزی و منابع طبیعی و بخش خصوصی در شورای پدافند غیرعامل شهرستان‌ها استفاده شود.
جانشین رییس شورای پدافند غیر عامل استان مازندران بر توسعه زیرساخت‌های دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و یادآور شد: کلیه دستگاه‌های اجرایی استان با توجه به بند ز تبصره 12 قانون بودجه سال 96 یک درصد از اعتبارات تملک دارایی را به طرح‌های پدافندی استان اختصاص دهند.
وی، افزود: توجه به دستورالعمل‌های پدافند غیر عامل از سوی دستگاه‌های اجرایی می‌تواند در پیشگیری از حوادث و اتفاقات موثر باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی