آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 24 شهریور 1397 11:21
معاون وزیر بهداشت خبر داد:

تامین تجهیزات تخصصی و پزشکان بیمارستان کلاله

 
 
 
 

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تامین نیروهای متخصص پزشکی و تجهیزات درمانی و تخصصی بیمارستان رسول اکرم (ص) شهرستان کلاله در آینده نزدیک خبر داد.
دکتر قاسم جان بابایی در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان
 رسول اکرم (ص) کلاله در شرق استان گلستان و عیادت از بیماران بستری، اعلام کرد: یک دستگاه سی تی اسکن، چهارتخت NICU، پزشک اورژانس و پنج پزشک متخصص در رشته‌های زنان و زایمان، داخلی ، بیهوشی و ارتوپدی به بیمارستان کلاله اختصاص می یابد.
وی ادامه داد: تکمیل و تجهیز اتاق عمل سوم و احداث باند فرود و پرواز هلی کوپتر از جمله پروژه‌هایی است که در سال جاری در بیمارستان رسول اکرم (ص) شهرستان کلاله به اجرا در می آید.
وی به کمبود دستگاه دیالیز و افزایش بیماران دیالیزی در بیمارستان کلاله اشاره کرد و گفت: در صورت تسریع دراحداث و تکمیل ساختمان بخش دیالیز، 6 دستگاه دیالیز جدید به این بخش افزوده می شود.
کمبود پزشک متخصص در رشته‌های مختلف و ناکافی بودن تجهیزات پزشکی و درمانی در بیمارستان رسول اکرم (ص)کلاله که باعث اعزام بیماران اورژانسی و عادی به مراکز درمانی شهرستان‌های مجاور شده، باعث موجی از انتقاد و گله مندی در بین مردم بخصوص خانواده‌هایی که بیمار بستری دارند و نیز مراجعان به این بیمارستان شده بود.
فرماندار کلاله و مسئولان ذیربط با هدف حل این مشکلات، پیگیری‌ها گسترده‌ای را برای جذب امکانات و تجهیزات پزشکی درمانی و جلب رضایت پزشکان متخصص برای حضور دراین بیمارستان در دست انجام دارند.
در بازدید معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان 
رسول اکرم (ص) کلاله، فرماندار این شهرستان، رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان و تنی چند از مسئولان محلی وی را همراهی می کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی