آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 19 شهریور 1397 11:57

افتتاح میدان مالیات

 
 
 

به همت شهرداری ساری و اداره کل امور مالیاتی استان مازندران و در راستای روان سازی ترافیک و نیز ارتقای سطح فرهنگ پرداخت عوارض شهروندی در جهت نیل به توسعه، میدان جدید التاسیس مالیات در ابتدای بلوار مرحوم سلیم بهرامی(کمربندی جنوبی ) مورد بهره برداری قرار گرفته و از المان آن نیز رونمایی گردید
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، آیین افتتاح میدان مالیات با حضور مهدی عبوری شهردار ساری، طاهری، فرزانه، رشیدی و محبوب معاونان شهرداری مرکز استان، قبادی شهردار منطقه 2 و علی اکبر حمزه‌ای مدیرکل امور مالیاتی مازندران برگزار گردید. در این مراسم ضمن بهره برداری از میدان جدید التاسیس مالیات از المان مربوط به آن نیز که در این محل جانمایی شده رونمایی گردید. در حاشیه این مراسم،  مهدی عبوری شهردار ساری در سخنانی با قدردانی از  معاونت فنی عمرانی، واحد زیبا سازی و نیز مشارکت اداره کل امور مالیاتی مازندران در راستای بهره برداری از این میدان گفت: با توجه به توسعه شهری و لزوم اجرای طرح های  روان سازی ترافیک در نقاط مختلف شهر با کارشناسی های به عمل امده، پس از احداث پل شهیدان رضایی در تقاطع بلوار کشاورز و کمربندی مرحوم سلیم بهرامی، ایجاد این میدان در تقاطع جاده قائمشهر و این کمربندی، گام موثری در تسهیل عبور و مرور خواهد بود لذا احداث میدان  مالیات در دستور کار قرار گرفته و اجرایی گردید. عبوری به نامگذاری این میدان به نام مالیات و  المان نصب شده در این مکان اشاره نموده و ادامه داد: این المان نمادی از صنعت و اقتصاد و توسعه و بازار بوده که در راستای ارتقای سطح فرهنگ پرداخت مالیات و عوارض شهروندی در جهت نیل به توسعه در این میدان جانمایی گردیده است.
علی اکبر حمزه ای مدیرکل امور مالیاتی استان نیز در حاشیه این مراسم با قدردانی از شهردار ساری برای احداث و نامگذاری این میدان  به نام مالیات  و نیز جانمایی المانی در این زمینه، این اقدام را گام بلندی در زمینه ارتقای سطح فرهنگ پرداخت عوارض و مالیات و مشارکت‌های مردمی عنوان کرد و اظهار داشت: با پرداخت به موقع مالیات و عوارض، می توان توسعه شهر و استان را شتاب بخشید . وی در ادامه اقدامات شهرداری ساری در توسعه شهر را مورد توجه قرارداد و افزود: با اقدامات موثری که برای توسعه شهر انجام گردیده است ضمن جلب رضایتمندی شهروندان، مشارکت های مردمی آنان نیز افزایش خواهد یافت.

7 هزار متر خط انتقال و شبکه توزیع در سرخرود درحال احداث است 
 به منظور تحت پوشش قراردادن مناطق شهری واقع در حوزه تحت پوشش شرکت  و برخورداری شهروندان از آب شرب بهداشتی، احداث 7 هزار متر خط انتقال و شبکه توزیع در سرخرود درحال انجام است.
مهندس یزدان پناه معاون مهندسی توسعه آب و فاضلاب شهری مازندران،با اعلام این خبر، افزود: تاکنون  3 هزار متر از این طرح اجرا شد و باقیمانده  طرح شامل خرید لوله درحال پیگیری است. وی، ضمن اشاره به اینکه با هدف انتقال آب ازچاه‌ها به مخزن ذخیره و از ایستگاه پمپاژ به شبکه توزیع، احداث 2 هزار و 500متر خط انتقال در مرحله تهیه برآورد اسناد قرار دارد، تصریح کرد: برای اجرای پروژه های آبرسانی در سرخرود20 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شد. معاون مهندسی توسعه آب وفاضلاب شهری مازندران ، به طرحهای آبرسانی در محمودآباد اشاره و تصریح کرد: با هدف ارتقای کیفی آب استحصالی از چاه‌ها، نصب یک واحد پکیج ارتقای کیفی آب با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در دستور کار قرار دارد، که تا کنون پیمانکار انتخاب و فیلتر ها ساخته و نصب شد. مهندس یزدان پناه به بهسازی و مهندسی مجدد چاه با هدف افزایش توان تامین به میزان 15 لیتر در ثانیه اشاره و تصریح کرد: در مرحله انتخاب پیمانکار قرار داریم. وی، ادامه داد: با هدف تعادل فشار در شبکه توزیع و تامین آب و فشار مورد نیاز در ساعات پیک مصرف،  احداث دو باب منبع هوایی به حجم یک هزار متر مکعب با 15 درصد پیشرفت فیزیکی در دستورکار قرار دارد که تا کنون زمین مناسب تهیه  شد ودر مرحله تهیه برآورد قرار دارد.
معاون مهندسی توسعه آب وفاضلاب شهری مازندران ، از برگزاری مناقصه خرید دیزل ژنراتور با هدف اجرای طرح پدافند غیر عامل وتامین آب در مواقع بروز بحران وقطع برق، خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ها 30 میلیارد ریال  اعتبار پیش بینی شد.
مهندس یزدان پناه ،  ادامه داد: با هدف اصلاح خط انتقال، کاهش هدررفت آب وافزایش توان انتقال از ایستگاه پمپاژ به شبکه توزیع احداث 2 هزار و 200متر خط انتقال با 70درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار22 میلیارد ریال در بابلسر درحال اجراست. وی، با اشاره به اینکه از 5هزار متر اصلاح شبکه توزیع آب در شهر بهنمیر، تا کنون 800 متر آن عملیاتی شد  گفت: برای ادامه اجرای این طرح در مرحله خرید لوله قرار داریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی