• منتشر شده در یکشنبه, 28 مرداد 1397 10:32
مدیرکل بحران استان مازندران:

شالیکاران سریع‌تر برای برداشت محصول اقدام کنند

 
 
 
 

مدیرکل بحران استان مازندران گفت: با توجه به شرایط جوی مساعد تا روز شنبه، شالیکاران نسبت به برداشت شالی‌های رسیده اقدام نمایند.

علی‌اصغر احمدی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از اواخر روز شنبه با نفوذ تدریجی سامانه بارشی به تدریج از سمت غرب استان شاهد ناپایداری‌هایی به شکل ابرناکی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد موقتی نسبتاً شدید در استان خواهیم بود. 
وی افزود: روزهای یکشنبه و دوشنبه هوای استان ابری (در ارتفاعات گاهی مه آلود)، خنک  و گاهی با بارندگی پیش‌بینی می‌شود.
احمدی خاطرنشان کرد: دریای خزر نیز طی این مدت، مواج و برای شنا مناسب نخواهد بود.
وی ادامه داد: باتوجه به ماهیت بارش‌های تابستانه و وقوع بارش رگباری، احتمال جاری شدن روان‌آب در برخی از مناطق استان دور از انتظار نیست.
مدیرکل بحران استان مازندران هشدار داد: هم‌استانی‌ها و مسافرين از اقامت و برپایی چادر، در بستر و حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها جدا خودداری کنند. 
وی افزود: دامداران نیز دام‌های خود را در مناطق امن و به دور از مسیل‌ها و حاشیه رودخانه‌ها نگهداری نمایند.
احمدی با اشاره به اینکه تمامی کشاورزان، ضمن دوری و عدم توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها باید ادوات کشاورزی را  نیز از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها دور نگهدارند، تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی مساعد تا روز شنبه شالیکاران نسبت به برداشت شالی‌های رسیده اقدام کنند.


فرماندار ویژه بابل:


شهرداری، موظف به ساماندهی تاکسی‌های 
اسنپ در بابل شد


در پی اعتراض رانندگان تاکسی در بابل و عدم فعالیت صبح روز گذشته به دلیل فعالیت غیرقانونی تاکسی‌های اسنپ، فرماندار ویژه بابل گفت: شهرداری موظف به ساماندهی و نظارت بر عملکرد اسنپ در داخل شهر بابل شد.
صبح روز گذشته، رانندگان تاکسی بابل به دلیل فعالیت غیرمجاز اسنپ و آژانس‌های اینترنتی که متعاقب آن باعث کاهش درآمد رانندگان تاکسی شده بود اعتصاب کرده و در ساعات اولیه صبح حاضر به فعالیت و جابه‌جایی مسافران نشدند.
در پی اطلاعِ فرماندار ویژه بابل از اعتصاب رانندگان تاکسی در شهر، قربانعلی ولی‌زاده بورا، اعلام کرد در جلسه جدید، این مشکل بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد.
همچنین فرماندار ویژه بابل، بعد از اتمام جلسه در بابل اظهار کرد: شهرداری موظف به ساماندهی و نظارت بر عملکرد اسنپ در داخل شهر بابل شده است.
ولی‌زاده‌بورا افزود: در جلسه‌ای که به منظور ساماندهی اسنپ برگزار شد، مقرر شد؛ شهرداری بابل بر اساس نیاز موجود نسبت به ساماندهی و نظارت بر عملکرد اسنپ در بابل اقدام کند.
وی با اشاره به اینکه فعالیت اسنپ بر اساس دریافت مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت کشور در سطح شهرستان قانونی است، افزود: به دلیل عدم مراجعه دارنده مجوز اسنپ به شهرداری، ساماندهی خودروهای اسنپ در شهر بابل انجام نشده است که در جلسه امروز مقرر شد، دارنده مجوز با مراجعه به شهرداری نسبت به هماهنگی جهت ساماندهی و فعالیت اسنپ از سوی شهرداری بابل اقدام کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی