• منتشر شده در یکشنبه, 28 مرداد 1397 10:18
هشدار آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران:

تفرقه نمایندگان، مازندران را از منطقه آزاد محروم نکند

 
 
 
 

نماینده ولی فقیه در مازندران از تفرقه بین نمایندگان استان بر سر منطقه آزاد گله کرد و گفت: این امر سهمیه منطقه آزاد را از مازندران سلب کرد.
 آیت الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نمازجمعه ساری به وجود هفت منطقه آزاد در کشور و پیشنهاد ایجاد هشت منطقه دیگر در کشور اشاره کرد و گفت: تفرقه برای سر ایجاد منطقه آزاد، سهمیه را از مازندران سلب کرده است.
وی خواستار وحدت و اتفاق نظر برسر تعیین یک منطقه‌ آزاد در استان شد و از مسئولان امر خواست تا وقت را بی‌جهت تلف نکنند.
نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین به نوسانات بازار سکه و ارز اشاره کرد و از دولت خواست برای ساماندهی بازار و بازگشت آرامش به مردم و بازار تدبیری اساسی به خرج دهد.
وی همچنین از مسئولان و دستگاه قضا خواست تا با دلالان سکه و ارز برخورد قاطع داشته باشند و با محتکران و مفسدان اقتصادی برخورد کنند.
امام جمعه ساری، در بخشی از سخنانش، با تاکید بر حفظ تقوا و اخلاق در جامعه گفت: متاسفانه بدحجابی و بی‌حجابی در جامعه رواج یافته و تقوا و اخلاق رنگ باخته است.
وی بر لزوم حفظ تقوا و اخلاق در جامعه تاکید کرد و گفت: باید اخلاق اسلامی و تقوا در جامعه دینی تقویت شود زیرا دروغ و بداخلاقی شایسته جامعه دینی ما نیست.
نماینده ولی فقیه در مازندران به آتش‌سوزی مسجد جامع ساری اشاره کرد و از مردم خواست برای بازسازی این اثر تاریخی و اسلامی با کمک‌های خود، مسئولان را در این امر یاری کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی