• منتشر شده در شنبه, 27 مرداد 1397 12:45
مهندس رستمی مدیر کل مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی

وزارت راه و شهرسازی بیش از 560 نوع خدمت به مردم ارائه می دهد

 
 
 
 

مهندس رستمی مدیر کل مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی که در جمع مدیران شورای هماهنگی حمل و نقل استان سخن می گفت عنوان نمود: وزارت راه و شهرسازی در 12 بخش بیش از 560 نوع خدمت به مردم در شقوق مختلف حمل و نقل ریلی، هوایی، دریایی، زمینی و سایر بخش‌های…
 به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس رستمی مدیر کل مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ضمن بيان اين مطلب افزود: دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان در حوزه شهرسازی و برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری، در حوزه ساخت و ساز مسکن، سیاست گذاری درحوزه ساخت ساختمان‌ها و اماکن دولتی سیاست گذاری برای اسکان جمعیت و توضیح سرریز جمعیت کلانشهرها و همچنین در حوزه بافت فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی ایفای نقش و اعمال سیاست گزاری می‌نماید.
مدیر کل مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ضمن بیان اینکه شرط اقتدار بیرونی حفظ انسجام درونی است افزود: وزارت راه و شهرسازی برای آنکه بتواند در حوزه خدمت رسانی به هموطنان عزیز موفق عمل نماید می بایست در زیربخش‌ها دارای انسجام لازم و یکپارچگی و یکنواختی برای ارائه خدمت مطلوب به مردم را دارا باشد. پس شرط حفظ وبقای بیرونی داشتن انسجام درونی است .
مهندس رستمی ضمن اشاره به فعالیت‌های انجام یافته در حوزه مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان ساخت: این دفتر در حوزه‌های ارزیابی عملکرد یا مدیریت عملکرد، حقوق شهروندی، سلامت اداری و پاسخگویی به شکایات ارائه خدمت می نماید.
وی در بخشی دیگری از سخنان خود تصریح نمود: تعداد 127 مورد در 12 بخش گلوگاه احتمال بروز مفسده و آسیب پذیری در مجموعه وزارت راه و شهرسازی شناسایی شده است که تمهیدات لازم برای مصون ماندن همکاران و کاهش احتمال خطا اندیشیده شده است.
مهندس عبداله بهادری رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین حقوق شهروندی را احترام  به ارزش و کرامت والای انسانی دانست و خاطر نشان ساخت: احترام به حقوق شهروندان و توجه به خواسته آنان و تلاش برای پیگیری مطالبات جزو وظایف اصلی ما در مجموعه راه و شهرسازی می باشد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران یادآور شد: ظهور و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و به دنبال آن گسترش داد و ستد الکترونیکی مهمترین پایش برای شکل گیری فعالیت‌های دولت به صورت الکترونیکی بوده و افزون بر آن تحولات اجتماعی، تحولات سازمانی و اداری نیازها و علم و دانش دلائلی هستند که حرکت به سمت دولت الکترونیک را رقم میزنند.
وي ادامه داد: در همین راستا دولت‌ها برای پاسخ به این پیچیدگی ناگزیرند که اقدام به ایجاد دولت الکترونیک نمایند و از طرفی عوامل متعددی زمینه ساز پیدایش مفهوم دولت الکترونیک بوده اند که همگی ناشی از رشد فناوری و پیچیده تر شدن زندگی بشر است.
مهندس عبداله بهادری افزود: حقوق شهروندی نه یک رابطه یکطرفه که رابطه‌ای دو طرفه است، مردم باید بتوانند نسبت به دریافت خدمات اظهار نظر کنند و در مباحث مدیریت مجموعه نقش کلان داشته باشند بدین معنا شهروند باید بتواند امکانات و مشکلات خدمتی را مطرح کند که این برای مدیریت بهره‌وری بزرگترین سرمایه است.گفتنی است در این نشست تمامی مدیران شورای هماهنگی حمل و نقل استان، مدیر بانک مسکن استان و بنیاد مسکن درخصوص عملکرد مجموعه خود در حوزه مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان  ارائه گزارش نمودند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی