• منتشر شده در پنج شنبه, 25 مرداد 1397 11:58

دشمن از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان می‌ترسد

 
 
 

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: امروز جمهوری اسلامی در مسیر تمدن‌سازی جهانی حرکت می‌کند و دشمن از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان می‌ترسد.

آیت‌الله رسول فلاحتی در همایش «لشکر فرشتگان» در رشت اظهار داشت: عموم مردم و زنان دو عامل پیروزی انقلاب اسلامی بودند. نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به نقش دانشجویان و دانش‌آموزان در راهپیمایی‌های دوران انقلاب اسلامی عنوان داشت: امروز شاهد هستیم افرادی در عرصه انقلاب نقش‌آفرینی می‌کنند که امام راحل آن‌ها را یاران در گهواره خود خوانده بود.
آیت‌الله فلاحتی با اعلام اینکه امروز جمهوری اسلامی با قدرت در مقابل دشمنان ایستاده است تصریح کرد: در زمان رژیم ستم‌شاهی ارزش سگ‌های آمریکایی از مردم بیشتر بود و حتی آمریکایی‌ها مردم ایران را وحشی می‌دانستند. امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به ملت ایران امید و اقتدار داد ابراز داشت: امروز جمهوری اسلامی در مسیر تمدن‌سازی جهانی حرکت می‌کند و دشمن از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان می‌ترسد.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از گسترش تمدن جمهوری اسلامی در جهان می‌ترسند خاطرنشان کرد: امروز اگر دشمنان به کودکان یمنی حمله می‌کنند برای جلوگیری از تربیت نسلی انقلابی است. نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به نابسامانی‌های اقتصادی موجود در کشور اظهار داشت: در جامعه اسلامی هیچ‌فردی زیر بار ظلم نمی‌رود و تحمل این امر برای کشورهای استکباری سخت است. آیت‌الله فلاحتی با اعلام اینکه امروز مقام معظم رهبری به مردم عشق می‌ورزد و مردم نیز با عشق ایشان را دوست دارند گفت: مسئولان جمهوری اسلامی باید ساده‌‌زیست بوده و در میان مردم زندگی کنند. امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه آینده انقلاب اسلامی ایران امیدوارکننده و روشن است خاطرنشان کرد: امروز حجاب بانوان ایرانی در دل دشمن وحشت ایجاد کرده و به همین دلیل است که آن‌ها افراد را اجیر می‌کنند تا بی‌حجابی را ترویج کنند. وی با بیان اینکه دشمن امروز از روحیه انقلاب و مقتدر ملت ایران می‌ترسد ابراز داشت: طبق نظر کارشناسان آمریکایی دولت آمریکا در گام نخست از منابع انسانی ایران اسلامی می‌ترسد و سپس از قدرت نظامی ایران واهمه دارد.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اعلام اینکه امروز با وجود تمام مشکلات اقتصادی و فرهنگی باز هم به آینده انقلاب امیدوار هستیم افزود: هر کشوری به جز ایران تحت این حجم از فشارهای اقتصادی و فرهنگی قرار می‌گرفت از پای در می‌آمد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی