• منتشر شده در سه شنبه, 16 مرداد 1397 11:12

رضایتمندی 83 درصدی مردم از عملکرد پلیس

 
 
 


 فرمانده انتظامی استان با اشاره به افزایش 56 درصدی تماس های عملیاتی با مرکز فوریت های پلیسی 110 از رضایتمندی 83 درصدی مردم از عملکرد پلیس پس از اجرای طرح تجمیع خطوط 110 در استان خبر داد .

سردار سید محمود میرفیضی گفت: پدیده های نابهنجار اجتماعی غالبا معلول تغییرات و آسیب های اجتماعی، توسعه و رشد فناوری ها و یا معضلات اقتصادی نظیر بیکاری، جابجایی و یا رشد ناهمگون جمعیت است .
فرمانده انتظامی مازندران، تصریح کرد: این استان به دلیل برخورداری از مواهب الهی و جاذبه های گردشگری متعدد همواره پذیرای خیل عظیمی از هموطنان عزیز از اقصی نقاط کشور در فصول مختلف سال است که این امر صرف نظر از ایجاد فرصت های اقتصادی، برخی ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی را در جامعه سبب شده است .
سردار میرفیضی، افزود: تلاقی پدیده های ناهنجار اجتماعی منجر به بروز پدیده هایی چون جرائم و آسیب های نوپدید، تجمل گرایی و گرایشات مادی در میان اقشار مختلف مردم و به دنبال آن بروز انواع جرائم شده است . وی خاطر نشان کرد: برای کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی مبتلابه استان، فرماندهی انتظامی استان با تهیه و تدوین طرح هایی مناسب، مقابله با این جرائم و نابسامانی ها را در دستور کار خود قرار داده است .
وی با اشاره به این که این طرح ها در رده های تخصصی با مشارکت معاونت ها و انتظامی شهرستان ها در بازده زمانی مختلف به اجرا گذاشته می شود، گفت: این طرح ها دستاوردهای بسیار خوبی را به همراه داشته و کسب رضایت عموم مردم ، مسئولان، ائمه جمعه و جماعات و خانواده های معظم شهداء را در پی داشته است .
این مقام انتظامی اظهار داشت: در چهار ماهه نخست امسال با اجرای طرح های صورت گرفته شاهد افزایش 33 درصدی کشفیات سرقت ، 44 درصدی کشفیات زورگیری ، 6 درصدی کشفیات سرقت به عنف و 56 درصدی کشفیات جرائم خشن در استان بوده ایم .
سردارمیرفیضی همچنین از افزایش 13 رصدی کشف مواد مخدر در استان با اجرای این طرح ها خبر داد و گفت: کل کشفیات استان در چهار ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته 4 درصد افزایش داشته است .
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به افزایش 22 درصدی دستگیری ها در حوزه سرقت، تصریح کرد: دستگیری ها در حوزه های موادمخدر 9 درصد و قاچاق کالا  2 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است .
وی با قدردانی از همکاری خوب سپاه کربلای استان، دستگاه های امنیتی و یگان های امدای و خدماتی با فرماندهی انتظامی استان در تامین امنیت عمومی، تعامل دستگاه های اجرایی با نیروی انتظامی را یکی از مهمترین ارکان امنیت پایدار در جامعه برشمرد .
وی از افزایش 56 درصدی تماس های عملیاتی با مرکز فوریت های پلیسی 110 با اجرای طرح تجمیع خبر داد و گفت: از زمان اجرای طرح تاکنون شاهد رشد 26 درصدی اخبار در استان بوده ایم، ضمن این که برابر رصد های صورت گرفته 83 درصد از شهروندان از عملکرد پلیس 110 اعلام رضایت کرده اند . فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت: با استفاده از ظرفیت های دوربین های مداربسته و پایش های تصویری برای رصد و کنترل محورهای مواصلاتی، 761 دستگاه خودروی دارای تخلف و دستور توقیف مراجع قضائی در سامانه ناجا،توسط کارکنان انتظامی استان مستقر در محورهای مواصلاتی شناسایی و توقیف شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی