• منتشر شده در چهارشنبه, 02 اسفند 1396 07:38
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان گرگان عنوان کرد؛

۱۱۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در «گلستان»

 
 

«بهمن طیبی» در بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان گرگان به همراه مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور اظهار داشت: 110 پروژه ورزشی نیمه تمام در استان گلستان وجود دارد که عزم استان بر تکمیل 2 پروژه میهمان‌سرای ورزشکاران گرگان و سالن ورزشی 6 هزارنفری مجموعه ورزشی شهدای گلستان است.


وی تاکید کرد: با قول مدیرعامل شرکت زیرساخت، 2 پروژه مهم استان گلستان در اولویت ساخت و تکمیل قرار گرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: این هتل و سالن 6 هزار نفری برای تحول در ورزش استان گلستان نقش موثری دارد و می‌تواند تغییرات خوبی در ورزش استان گلستان ایجاد کند.
معان امور عمرانی استاندار گلستان هم در این بازدید گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات استانی و ملی، پروژه‌های زیادی نیمه‌تمام مانده‌اند و ما به دنبال اتمام این پروژه‌ها هستیم و در این کار اولویت با پروژه‌های با پیشرفت 70 درصد به بالا است.
میر محمدغراوی تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌ها اولویت ما با پروژه‌هایی است که متناسب با نیاز ورزشی آن منطقه است.
وی اظهار کرد: در شهرستان گنبدکاووس که مهد والیبال است سالن‌های ورزشی متناسب با این ورزش و در گرگان سالن‌های بسکتبالی را مد نظر داریم و در دیگر شهرها هم این شرایط را لحاظ خواهیم کرد.
معان امور عمرانی استاندار گلستان تصریح کرد: در همه پروژه‌ها اولویت را به طرح‌هایی که پیشرفت 70 درصدی دارند، داده‌ایم و برای به پایان رساندن‌شان هم تلاش خواهیم کرد تا پایان سال آینده این طرح‌ها را به اتمام برسانیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی