• منتشر شده در پنج شنبه, 29 خرداد 1393 12:26

راغب، مدیر عامل تیم بدمینتون کلوا مازندران: دو سال متوالی قهرمان سوپرلیگ کشور شدیم اما ...

Untitled27

 

به گزارش خبر شمال مدیرعامل تیم بدمینتون کلوا ساری که در جمع خبرنگاران صحبت میکردبا تاکید بر حمایت بیشتر مسئولان به رشته های پایه در استان، گفت: مازندران جز استانهای بدون سالن اختصاصی بدمینتون در کشور است.

راغب از امکانات خوب در باشگاهش خبر داد و اظهار داشت:بدمینتون برای بانوان بهترین ورزش است و به خوبی می‌توان ورزشکاران این رشته ورزشی را اداره کرد.

وی با بیان اینکه استعداد خوبی در بین بانوان استان در این رشته ورزشی وجود دارد، بیان داشت: با حمایت مسئولان و تلاش بازیکنان می‌توانیم بهترین رنکینگ را در کشور به دست آوریم.

افشار راغب اظهار کرد: موسسه فرهنگی ورزشی کلوا ساری از ۱۳ سال پیش فعالیت خود را در زمینه فوتبال آغاز کرده و توانست در این مدت با کشف استعدادهایی در این رشته ورزشی، اکنون فوتبالیست مطرحی را تحویل تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران دهد.

وی افزود: بسیاری از فوتبالیست های مطرح امروز کشور در تیم های مختلف در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان از طریق باشگاه فرهنگی ورزشی کلوا به این مرتبه رسیدند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کلوای مازندران با اشاره به اینکه به دلیل برخی ناملایمت های مسئولان مجبور شدیم فوتبال را کنار بگذاریم و به دنبال رشته های دیگر ورزشی برای استعدادیابی بپردازیم، تصریح کرد: بر این اساس به دنبال استعدادیابی ورزش های بانوان رفته که در نهایت توانستیم در سه سال اخیر با تیم داری در رشته بدمینتون بانوان در دو سال متوالی قهرمان سوپرلیگ بدمینتون باشگاه های کشور شویم و امسال در حالیکه هفت تیم در لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور حضور داشتند تیم کلوا با 18 امتیاز موفق شد قهرمان لیگ برتر بانوان کشور شود.

مدیرعامل کلوا ساری از عشق و علاقه‌اش به ورزش بدمینتون اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مدیریت در ورزش دردسرساز بوده و هیچ سودی نداشته ولی به خاطر عشق و علاقه این ورزش را حمایت می‌کنم.

راغب از حضور تیم کلوا در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به عنوان نماینده ایران خبر داد و اظهار داشت: طی جلسه‌ای در فدراسیون قرار شد قهرمان لیگ برتر بدمینتون ایران به مسابقات آسیایی و یا بین‌المللی اعزام شود.

وی با اشاره به اینکه برای اداره این ورزش نیاز به مدیریت بهتر استانی نیاز است، یادآور شد: رئیس هیئت باید برای اداره این ورزش وقت بگذارد و با حمایتش علاقه‌اش را به این ورزش نشان دهد.

به گزارش خبرشمال، افشار راغب بیان داشت: وقتی تیمی از بخش خصوصی وارد ورزش شد نباید انتظار حمایت مالی از مسئولان داشت، زیرا برای کمک به ورزش می‌آید.

وی با اشاره به اینکه از نظر مالی تیم کلوا هیچ انتظاری از مسئولان ندارد، افزود: به عنوان یک نماینده استان باید از هر نظر از سوی مسئولان حمایت شویم.

مدیرعامل تیم بدمینتون کلوا ساری تصریح کرد: پوشش بدمینتون‌بازان برای مسابقات رسمی خوب است و هیچ محدودیتی برای حضور بانوان در رقابت‌های جهانی وجود ندارد.

راغب با اشاره به اینکه در برگزاری میزبانی بدمینتون مقابل حریفان در ساری مشکل داشتیم، ابراز داشت: در حال حاضر از رشته بدمینتون در استان استقبال خوبی می‌شود که در صورت حمایت می‌توانیم صاحب سالن اختصاصی بدمینتون شویم.

راغب با بیان اینکه کلاس های مربیگری بانوان در رشته بدمینتون را در سطح بزرگسالان در این باشگاه فعال کردیم، افزود: هدف ما این است که با تربیت نیروهای بومی، تعداد بدمینون بازهای بانوی تیم ملی را از مازندران ارتقا دهیم.

وی با اعلام اینکه اکنون دو تن از بدمینتون بازان نوجوان تیم ملی در تیم کلوای مازندران فعالیت دارند، گفت: بدمینتون رشته مفرحی بوده که زمینه رشد استعدادهای خلاق در حوزه بانوان در این رشته ورزشی وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کلوای مازندران با بیان اینکه با تیم داری در رشته بدمینتون مازندران، جایگاه بدمینتون مازندران از رده های پایانی به هشت کشور رسانده است، افزود: باید کادر اداری و روابط عمومی هیئت بدمینتون مازندران فعال تر شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه استان های سمنان، تهران، شیراز و زنجان از استان های فعال در رشته بدمینتون در کشور هستند، گفت: مازندران اکنون در هر دو رشته بدمینتون آقایان و بانوان تیم لیگ برتری داشته که نیازمند حمایت بیشتر مسئولان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی