آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 06 دی 1396 06:12
استاندار مازندران در نشست با اعضاي خانه صنعت و معدن؛

اقتصاد مقاومتي، اقتصاد مردم پايه است

اسلامي در اين نشست با اشاره به اين كه از ظرفيت فكري و اجرايي نهادها و تشكل هاي بخش خصوصي در راستاي برون رفت از مشكلات استان مي توان بهترين بهره را برد، عنوان كرد: اقتصاد مقاومتي، اقتصاد مردم پايه است و بر نقش پذيري مردم و بخش خصوصي در توسعه اقتصاد تاكيد دارد.
استاندار مازندران در نشست با رييس و اعضاي خانه صنعت و معدن استان با اشاره به اين كه از ظرفيت فكري و اجرايي نهادها و تشكل هاي بخش خصوصي در راستاي برون رفت از مشكلات استان مي توان بهترين بهره را برد، افزود: كشور در دوره گذار از اقتصاد دولتي و تصدي گري دولتي به اقتصاد مردم پايه قرار دارد و ضرورت دارد نحوه مشاركت مردم و بخش خصوصي در روند توسعه به شكل عملي تبيين شود.
استاندار با اشاره به اين كه اقتصاد مقاومتي، اقتصاد مردم پايه است و بر نقش پذيري مردم و بخش خصوصي در توسعه اقتصاد تاكيد دارد، خاطر نشان ساخت: بايد
ارزش هاي ايجاد شده را به سهام تبديل كنيم، هزينه هاي مالي صنعت را پايين بياوريم و به نقطه اي برسيم كه پول و سرمايه با هم رشد كنند.
اسلامي گفت: صنعت ما بايد با تغيير در ساختار مالي و مديريتي و تبديل سهامي خاص به سهامي عام و بهره گيري از ذره ذره سرمايه مردم و كاهش قيمت تمام شده و افزايش قدرت رقابت، توانمند شود.
مقام عالي دولت در استان با تاكيد بر اين كه ارزش و قيمت مديريت را بايد بالا برد، افزود: با مدل هاي صحيح مديريت، توسعه پايدار ايجاد مي شود و با گسترش روابط بين الملل و توسعه بازار، سطح و جايگاه مازندران ارتقا 
مي يابد. استاندار ياد آور شد: توسعه تكنولوژي بايد به هنگام انجام و بازار بايد به موقع فتح و تثبيت شود.
در آغاز اين جلسه محمد پور، مدير كل صنعت، معدن و تجارت و رضوي، رييس خانه صنعت و معدن استان و اعضاي خانه صنعت و معدن و نمايندگان انجمن هاي اين خانه به ارائه نقطه نظرات و ديدگاه هاي خود پرداختند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی