• منتشر شده در پنج شنبه, 23 آذر 1396 09:23
استاندار گیلان:

مدیر فاسد برکنار می‌شود

 

 

استاندار گیلان گفت: باید با حسن نیت اقدام کنیم، بدون تردید هیچ فساد مالی در حوزه کاری بنده پیش نخواهد آمد.
مصطفی سالاری،اظهار کرد: جایگاه نماز و ائمه جمله جایگاهی بی‌بدیل است.
وی بابیان اینکه ائمه جمعه زبان مردم هستند تصریح کرد: اگر بخواهیم مشکل اشتغال را حل کنیم باید زمینه کسب‌وکار و کارآفرینی را فراهم کنیم این کار به‌تنهایی شدنی نیست.
استاندار گیلان بابیان اینکه ائمه جمعه می‌توانند در بحث اشتغال تأثیر مثبت بگذراند گفت: اشتغال و کارآفرینی سرمایه‌گذار می‌خواهد و باید افرادی با سرمایه‌گذاری امکان ایجاد شغل را به استان بدهند.
سالاری کاهش آسیب‌های اجتماعی را از فواید کارآفرینی دانست و گفت: باید با حسن نیت اقدام کنیم، بدون تردید هیچ فساد مالی در حوزه کاری بنده پیش نخواهد آمد.
وی با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد باید مدبرانه باشد افزود: حتی اگر فردی یک مفسده اقتصادی در کارنامه داشته باشد از مدیریت برکنار خواهد شد، کسی که مفسده داشته باشد حق مدیریت در جمهوری اسلامی ندارد.
استاندار گیلان بابیان اینکه ارتباط با مردم زمینه مناسبی برای شناخت این موارد است گفت: ما باید در خصوص ظرفیت‌های استان گیلان شناخت پیداکرده و برنامه‌ریزی کنیم.
سالاری با معرفی 48 محور راهبردی برای ارتقای استان گیلان بیان کرد: باید با استفاده از ظرفیت‌های استان و برنامه‌ریزی مدیران ارشد استان در جهت رفع موانع استان قدم برداریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی