• منتشر شده در پنج شنبه, 23 آذر 1396 09:20
نجفی، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی:

عزم جدي در مبارزه با فساد در کشور به‌وجود آيد

 

 

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: بايد عزم جدي در مبارزه با فساد در کشور بوجود آيد.
نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی بیان کرد: بیکاري و وضعیت نابسامان مردم، مرا را رنج می‌دهد.
دکتر نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در نشست جمعی از فعالان سیاسی اجتماعی بندپی غربی در شهرخشرودپی، افزود: با انحصار و فقدان رقابت، نمی‌توانیم شاهد رشد و توسعه اقتصادی در کشور باشیم.
نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات مردم قابل درک است، اظهار کرد: بنده نیازمندی‌ها و مشکلات مردم را به خوبی می‌دانم لذا اصل احترام به صداقت و شعور مردم اجازه نمی‌دهد کاری عوام فریبانه انجام دهم.
علی نجفی اضافه کرد: بيكاري و مشكلات اقتصادي، فساد، آسيب‌هاي اجتماعي و مشكلات زيست‌محيطي از مهم‌ترين چالش‌هاي كشور به‌شمار مي‌روند و باید تلاش کنیم تا بهبودي در وضعیت اقتصادی جامعه ایجاد شود.
وی وجود واردات کالاهای قاچاق را يكي از مهم‌ترین معضلات اقتصاد کشور دانست و تاكيد کرد كه اين مساله مانع از رونق توليد در كشور مي‌شود. 
نماينده بابل با اشاره به ضرورت گسترش عدالت و مبارزه با قانون گريزي و تبعيض، ابراز تاسف كرد كه یک نفر برای وام یک ميليون تومانی مدت‌ها باید در نوبت باشد ولي ديگري میلیاردها تومان به جيب مي‌زند!
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهميت و ضرورت و فوريت مقابله با ناهنجاري‌هاي اقتصادي، تاكيد کرد كه فساد با سلامت اقتصادي جامعه در تضاد است. فساد هم روح و روان جامعه را می‌آزارد، خون شهدا را تباه و دل رهبری معظم از آن به رنج می‌آید. 
نماینده مردم بابل با بیان اینکه با دید روشن در مسیر وظایفم درحرکت هستم، اظهار داشت: بنده درستکاری را در ایفای نقش نمایندگی مجلس مدنظر دارم.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید با مردم صادق باشیم! 
نجفی با بیان اینکه معیار سنجش عملكرد نماینده‌ها از سوی مردم باید از پيگيري آسفالت و عريضه نويسي به شاخص‌هايي از قبيل فساد ستيزي و قانون گرايي و تغییر کند، افزود: موضوعی در بابل نیست که برایش پرونده پيگيري مفتوح نكرده باشيم و پیگیري نشده باشد. 
وی با محکوم کردن تهدیدات خارجی، افزود: بنده ضمن محکوم کردن تهدیدات خارجی معتقدم آسيب‌ها و تهدیدهای داخلی راهم باید دریابیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی