آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 23 آذر 1396 09:07
‍ بهترین گلزن لیگ مازندرانی است

«علی‌پور» پسر گل!

 

خبرشمال/ روزهایی که روی نیمکت می نشست و هواداران پرسپولیس از دست فرصت سوزی های مهدی طارمی سرسام گرفته بودند، خاطرتان هست. علی علی پور آن موقع که از روی نیمکت بلند می شد تا کار را تمام کند، با همین بازیکن که محرومیت طارمی باعث شد قدرت گلزنی اش نمایان شود، هیچ تفاوتی ندارد.
تواضع ذاتی علی علی پور مهاجم قراخیلی قائمشهری نباید موجب شود از یاد ببریم که بهترین بازیکن فصل پرسپولیس قهرمان مقتدر دور رفت و آس ترین بازیکن لیگ بوده و در بازی با صنعت نفت آبادان دبل کرد تا فاصله اش را با سطح کنونی مهاجمان ایران و مهاجمان گران قیمتی مثل مهدی طارمی و یا گادوین منشا نشان دهد. این چند نکته را هم بخوانید:
-با پای چپ هم گل می زند. پیداست که روی مهارت پای چپ خود هم کار کرده و در طول بازی از آن برای پاس دادن و حتی دریبل زدن استفاده می کند. علی مهاجم دو پاست و سرزنی هم که می داند.
- طلب توپ نمی کند، بحثی ندارد و هافبک ها را تحت فشار نمی گذارد چون دقیقا جایی می ایستد که وادارشان می کند پاس نهایی را به او بدهند! موقعیت یابی نشان از ذکاوتش دارد.
-علی را محکوم کرده بودند به جنگیدن برای طارمی تا او ضربه نهایی را بزند. وقتی مهاجم بوشهری برگردد برانکو وظیفه سابق علی پور را به او می سپارد تا گلزنی را یاد بگیرد. -10 گل در 14 بازی آمار درخشانی برای علی پور نیست چون ظرفیت آن رد دارد به مراتب بیشتر از اینها گلزن باشد.
-زود ازدواج کرد، بی حاشیه است، کارهای تبلیغی می کند و زندگی اش را خوب و خانوادگی می چرخاند. علی پور بخاطر همین که مجرد نیست، در امان است! الگویی خوب برای فوتبالیست هایی که به غایت مستعد هستند.
-نبوغ علی پور با صبرش عجین شده است. تحمل کرد تا دیده شود. این انتظار با دعوا و جنجال طی نشد، مهر و موم کرد دهانش را تا زبانش دیده نشود ولی هر روز بهتر و پرکارتر بود تا حقش را اینچنین بستاند.
- بگذار کیروش همچنان به مهاجمان خودش که تکراری هستند، اکتفا کند. تا پایان لیگ علی پور ثابت می کند که جایش دستکم در فهرست ذخیره های جام جهانی است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی