• منتشر شده در پنج شنبه, 16 آذر 1396 06:28
استاندار گلستان اعلام کرد

شایستگی معیار انتخاب‌ها و انتصاب‌ها

استاندار گلستان گفت: تلاش کرده‌ایم در انتخاب‌ها و انتصاب‌ها مسئله شایستگی را بیش از هر موضوع دیگری مورد توجه قرار دهیم.
سید مناف هاشمی در دیدار با اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، ضمن تبریک ایام فرخنده میلاد با سعادت حصرت محمد (ص) و هفته وحدت با اشاره دغدغه‌ها و مسائل روز استان، اظهار کرد: اشتغال جوانان و ارتقا شاخص‌های توسعه گلستان مورد توجه مدیریت استان است و در این مسیر از تمام ظرفیت قومیت‌ها، جوانان، بانوان و نیروهای توانمند استان بهره خواهم برد.
وی تصریح کرد: حضور احزاب و اقوام، گلستان را به استانی نمونه در سطح کشور مبدل کرده است و تلاش کرده‌ایم در انتخاب‌ها و انتصاب‌ها مسئله شایستگی را بیش از هر موضوع دیگری مورد توجه قرار دهیم.
استاندار گلستان توسعه را یک جریان دانست و افزود: منابع مالی استان ضعیف است و باید تلاش کنیم هر مانعی در مسیر حضور سرمایه‌گذاران در گلستان را رفع کنیم. هاشمی یادآور شد: حضور و حفظ گردشگران در استان مستلزم رسیدگی و ارتقا سطح امکانات و زیرساخت‌هاست و در این راه همه باید یاری‌دهنده باشند. استاندار گلستان با اشاره سهم 12 درصدی بودجه استانی و 88 درصدی که در سطح ملی به استان‌ها ابلاغ می‌شود، گفت: توسعه زمانی میسر می‌شود که بتوانیم سهم استان را در اعتبارات 88 درصدی رشد دهیم و از اعتبارات ملی و بخش خصوصی در گلستان استفاده کنیم. هاشمی خاطرنشان کرد: باید شاخص‌های توسعه استان تغییر کند و با کمّی‌سازی آن را رشد دهیم و حضور سرمایه‌گذارانی که سرمایه‌گذاری آنها منهای وام انجام می‌شود را افزایش دهیم.
لازم به ذکر است در این دیدار میراحمدی به عنوان دبیر حزب اعتماد ملی توضیحاتی در خصوص این حزب و فعالیت آن در گلستان ارائه کرد و همچنین تعدادی از اعضای حزب دغدغه‌های خود را پیرامون توسعه استان با هاشمی در میان گذاشتند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی