• منتشر شده در چهارشنبه, 10 آبان 1396 06:14
فرمانده سپاه کربلای مازندران:

آمریکا پیوسته در جنگ با ایران است

 

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه دشمن هیچ‌گاه از مواضع خود کوتاه نمی‌آید، گفت: وطن‌فروشان باید بدانند دشمن پیوسته در جنگ با ایران است. 
سردار پاسدار محمدحسین بابایی با اشاره به سالروز شهادت محمدحسین فهمیده اظهار داشت: شهادت فهمیده‌ها برای پیروزی انقلاب اسلامی نشان قدرت و برتری انقلاب ما بر جهان است.
فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه شهید حسین فهمیده با علم و آگاهی از امام و دشمن و هدف والای خود شهد شهادت را نوشید، افزود: این درحالی است که متاسفانه بسیاری از مسئولان لیبرال‌های وطن‌فروش درس شهید فهمیده را از کتاب درسی حذف کردند و با این فکر خام دست دوستی به دشمن ایران دادند، دشمنی که در مذاکرات هسته‌ای دست رد به سینه‌شان زد.
بابایی با اشاره به چفیه حضرت امام راحل، اظهار داشت: این چفیه نشان از انقلابی ماندن است و نباید هیچ‌گاه از مواضع خود کوتاه بیائیم و از انقلاب خسته شویم زیرا دشمن در فکر شکست اداره انقلابی ایران است.
وی با بیان اینکه بسیج باید مروج فرهنگ معنوی باشد و با حضور انقلابی خود در تمام صحنه‌های جنگ نرم و سخت‌افزاری بر دشمن غلبه کند، افزود: اهمیت وجود این حضور را می‌توان در فضاهای مجازی و حتی در اقتصاد و صنعت یافت.
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: پیام ۱۳ آبان این است که ذکر الله‌اکبر و الحمدالله در راستای ذکر مرگ بر آمریکا است که به عنوان بزرگترین شیطان قرن حاضر به مردم معرفی شود و همگان بدانند که با تفکر لیبرالی بعضی از مسئولان و لیبرال‌های ما منافات دارد.
بابایی ادامه داد: ما نباید بگذاریم مرگ بر آمریکا در کشور ما منسوخ و فراموش شود تا این پرچم را به‌دست صاحب اصلی آن بسپاریم.
وی در بخش دیگری از سخنانش به نشاط انقلابی و انسجام بسیجیان در ایجاد فضاهای نشاط‌ آور اشاره کرد و افزود: ایجاد فضاهای ورزشی برای بسیجیان باعث شور ونشاط در میان آنان می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی