• منتشر شده در چهارشنبه, 10 آبان 1396 06:13
اسلامی ورنامی، استاندار جدید مازندران در نخستین گفت‌وگوی اختصاصی با «خبرشمال» رسیدن به توسعه را، همکاری همه جناح‌ها، اجماع و یکپارچگی عنوان کرد

اسلامی ورنامی، استاندار جدید مازندران در نخستین گفت‌وگوی اختصاصی با «خبرشمال» رسیدن به توسعه را، همکاری همه جناح‌ها، اجماع و یکپارچگی عنوان کرد

 

 

 

خبرشمال/ گروه سیاسی
هیئت دولت در جلسه روز یکشنبه محمد اسلامی ورنامی را به عنوان بیست و دومین استاندار مازندارن انتخاب کرد.
به همین بهانه گفت‌وگویی را با استاندار جدید مازندران انجام شد که رسیدن به توسعه راهمکاری همه جناح‌ها عنوان کرد و گفت: شرط لازم برای پیشرفت استان اجماع و یکپارچگی است.
محمد اسلامی ورنامی، با اشاره به برقراری امنیت کشور توسط نیروهای امنیتی و مدافعان حرم با هدایت‌های رهبری، اظهار کرد: داعش که به کشورهای پیشرفته نفوذ کرده هرگز نتوانسته در ایران سرافراز نفوذ کند. 
استاندار مازندران در دولت دوازدهم با بیان اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی و عنایت مقام معظم رهبری به قابلیت‌های خوبی در عرصه فناوری و تکنولوژی رسیده‌ایم، اظهار کرد: اگر مشکل و یا کمبود اعتبار داریم باید در کنار هم مسائل بررسی و نارسایی‌ها رفع شود. 
وی با اشاره به انتخاب خود به عنوان استاندار مازندران گفت: باید برنامه‌هایمان را به سرعت پیش ببریم تا فرصت خدمت رسانی از دست نرود. اسلامی ورنامی با تاکید بر اینکه باید از علم و فناوری حمایت و منابع متناسب با نیازمان تامین شود، افزود: خارج از این چارچوب نمی‌توانیم برنامه ریزی کنیم . 
نماینده عالی دولت در مازندران با بیان اینکه در تراز ملی مدیری تاثیرگذار بودم، خاطرنشان کرد: رویکرد فراجناحی دارم و هرکس تعهد، تخصص، صداقت، امانت، دانش کافی، قدرت پاسخگویی و مدیریت مطلوب داشته باشد، می‌تواند همکار ما شود. 
این مسوول با اشاره به اینکه شرط لازم برای پیشرفت استان اجماع و یکپارچگی است، خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم به مردم امید، نشاط و روحیه دهیم ضروری است دغدغه‌های مردم و نظام را برطرف کنیم.
استاندار مازندران با تاکید بر اینکه رسیدن به توسعه بدون همکاری همه جناح‌ها، طیف‌ها و نیروها امکان پذیر نیست، گفت: مهم‌ترین هدف ما این است که از همه ظرفیت‌های موجود استان بهره گیری و مطابق با الگوی پیشرفت، منابع لازم را برای سرمایه گذارها فراهم کنیم.
اسلامی ورنامی با اشاره بر لزوم تامین امنیت سرمایه‌گذار خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت گردشگری مازندران، پیاده سازی ساختار جدید در تشکیلات استانداری، کاهش هزینه‌ها و ارتقاء بهره‌ور، تسریع در کارها و سلامت اداری، تصمیم گیری و تصمیم سازی مناسب برای تحقق نقشه راه اصلاح نظام اداری، تبادل تجربیات استان‌ها و نظارت دقیق بر عملکرد مدیران از جمله اهداف و برنامه‌های من است.
شایان ذکر است، اسلامی اهل اصفهان و دانش‌آموخته مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه دیترویت میشیگان آمریکا در سال ۱۳۵۸ در مقطع کارشناسی و همچنین کارشناس ارشد مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه تولید و اوهایو آمریکا در سال ۱۳۶۰ و MBA مدیریت جهانی هوانوردی مشترک دانشگاه رویال رودز کانادا و دانشگاه شریف در سال ۱۳۸۳ است.
مدیریت پروژه و عمران اجرایی بخش عمران بنیاد مستضعفان سال ۱۳۶۲ ـ ۱۳۶۱ ، مجری طرح‌های عمرانی مرزهای شرقی کشور کمیته انقلاب اسلامی، مسؤول امور فنی و مهندسی کمیته انقلاب اسلامی، معاون فرماندهی کل کمیته انقلاب اسلامی ۱۳۶۶ ـ ۱۳۶۳ ، معاون مهندسی و طرح‌های توسعه سازمان صنایع دفاع بزرگ۱۳۷۴ ـ ۱۳۶۶ ، مدیرعامل شرکت هواپیماسازی ایران۱۳۸۲ ـ ۱۳۷۴ ، قائم‌مقام سازمان صنایع هوافضا ۱۳۸۴ ـ ۱۳۸۳ ، رئیس موسسه آموزش و تحقیقاتی صنایع دفاعی ۱۳۸۶ ـ ۱۳۸۳ ، معاون امور صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع ۱۳۹۶ ـ ۱۳۸۶ ، معاون مهندسی پدافند غیرعامل وزارت دفاع و همزمان دبیر ستاد توسعه سواحل مکران ۱۳۹۳ تاکنون از جمله سوابق و تجربیات بیست و دومین استاندار مازندران است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی