آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 23 شهریور 1396 10:59
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

850 میلیارد تومان بودجه برای انتقال گاز از دامغان به مازندران

 

 

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای انتقال گاز از دامغان به مازندران بودجه خوبی حدود 850 میلیارد تومان برای این موضوع اختصاص داده شده است.
ولی‌الله نانواکناری با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان در بابلسر اظهار کرد: جلسه مجمع نمایندگان طبق روال گذشته به صورت نوبه‌ای برگزار شده که میزبان اعضای مجمع نمایندگان در بابلسر بودیم و در این جلسه نسبت به موضوعاتی که در گذشته بحث شده بود مصوبات و پیگیری‌هایی انجام شده که یکی از مصوباتی که مورد اهمیت بود بحث انتقال گاز از دامغان به مازندران بود.
وی افزود: امروز یکی از مواردی که در مجمع نمایندگان در حضور وزیر نفت داشتیم این بوده که مردم زمستان را با کمی تامل طی کرده و تا بتوانیم انتقال گاز از دامغان به مازندران را داشته باشیم.
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در راستای انتقال گاز از دامغان به مازندران بودجه خوبی حدود 850 میلیارد تومان برای این موضوع اختصاص داده شده است.
این مسؤول بیان کرد: موضوع بعدی که در جلسه مطرح شد بحث بودجه و برنامه استان بود که قرار مصوبه بر این شد که ما برای سال 1397 اولویت برنامه استان مازندران را مرور کرده و به موضوعاتی در زمینه آب شرب و آب کشاورزی مازندران، بحث سواحل دریای مازندران، بحث اشتغال برای جوانان مازندران، پرورش ماهی در دریای مازندران، بحث معادن در مازندران و راه‌ها از جمله راه‌های فیروزکوه و هراز و بحث ریل راه آهن را در دستور کار قرار داده و به آن توجه بیشتری شود.
نانواکناری ادامه داد: در ادامه نشست از رئیس اتاق بازرگانی استان هم دعوت شده و در رابطه با بحث سرمایه‌گذاران خصوصی در بخش تولید، صنعت و کشاورزی مواردی مطرح کردند که یکی از نگاه‌هایی که مورد توجه نمایندگان قرار گرفت این بود که سرمایه‌گذاران خصوصی را ورود داده تا کمکی باشد و از این ظرفیت بسیار خوب استان مازندران در جهت تولید و اشتغال استفاده شود.
وی با اشاره به اینکه بحث سوم در رابطه با رشد و توسعه استان بوده که قرار شد در این راستا یک بررسی همه‌جانبه با مدیریت کلان استان بر این موضوع نیز بحثی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: نگاه همه نمایندگان این است که تحولی در مدیریت استانی ایجاد شده تا با برنامه و مدیریت در راستای توسعه استان مازندران حرکت کنیم. نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث انتخاب استاندار، گفت: ما نگاهمان بر این موضوع این بوده که یک بررسی همه جانبه با دولت کرده و یک نگاهی که تحولی در سطح مدیریت ایجاد شود که در آینده با تصمیم‌گیری از نظرات همه اعضا به یک نتیجه برسیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی