آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 20 شهریور 1396 07:46

آغاز فرایند انتخاب صادرکنندگان نمونه ۱۳۹۶

محمد محمدپورعمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: معیار انتخاب صادرکنندگان درآمد ارزی حاصل از صادرات، حفظ و ماندگاری بازار‌های هدف و نفوذ به بازار‌های جدید، سابقه فعالیت صادراتی، حضورفعال در نمایشگاه‌های بین المللی داخلی و خارجی، حضور در هیات‌های تجاری، تبلیغات بین المللی، دارابودن گواهینامه‌های ملی و بین المللی، جذب سرمایه گذاری خارجی و عضویت در تشکل‌های صادراتی است.
وی هدف از انتخاب صادرکنندگان نمونه را ارج نهادن به تلاش فعالان عرصه صادرات کالا‌ها و خدمات غیرنفتی، ایجاد انگیزه و رقابت بین صادرکنندگان، تحقق اهداف صادراتی و شناسایی الگو‌های موفق در عرصه صادرات اعلام و توصیه کرد صادرکنندگان استان جهت ارائه توان صادراتی خود در این رقابت شرکت کنند. محمد پور افزود: صادرکنندگانی که علاقمند به شرکت در این رقابت استانی هستند با مراجعه به سامانه اختصاصی انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی (نمونش) سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی http://nemoonesh.tpo.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران آخرین مهلت نام نویسی را دهم مهر ماه ۹۶ اعلام کرد و گفت: متقاضیان پس از تکمیل فرم‌های مربوطه تا ۱۵ مهر ماه آن را به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه این سازمان ارائه دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی