آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 27 خرداد 1396 10:48
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در گفت و گو با خبرشمال:

فعالیت سیاسی و تخصصی مدیران مورد بررسی قرار می‌گیرد

یونسی با بیان اینکه فعالیت سیاسی و تخصصی مدیران مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: فعالیت سیاسی مدیران هم مورد بررسی قرار می‌گیرد تا میزان پایبندی به دولت ارزیابی شود.
 علیرضا یونسی در گفت‌وگو با خبرشمال با بیان اینکه مازندرانی‌ها در ایام انتخابات ریاست جمهوری برگ زرینی در تاریخ سیاسی کشور رقم زدند، اظهار کرد: مشارکت 91 درصدی مردم مازندران در 29 اریبهشت امسال سبب شد تا دومین استان کشور در تایید دولت تدبیر و امید محسوب شویم. وی با اشاره به اینکه  در انتخابات اخیر در بین استان‌های بیش از یک میلیون نفر از 6 استان برتر کشور بودیم، افزود: انتخابات در مازندران به بهترین شکل ممکن برگزار شد و در انتخابات شورای شهر و روستا شکایاتی هم مطرح شد که از سوی هیات نظارت استان و مرکز در حال تعیین و تکلیف است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نتایج نهایی انتخابات شوراهای اسلامی دو شهر مازندران به زودی تا قبل از اتمام موعد مقرر اعلام می‌شود، تصریح کرد: امسال در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا252 نفر از نامزدها زن بودند و این رشد نسبت به سال‌های قبل قابل توجه است.
این مسؤول در بخش دیگری از سخنانش با اعلام اینکه فعالیت تخصصی همه مدیران مازندران در حال بررسی است، افزود: فعالیت سیاسی مدیران هم مورد بررسی قرار می‌گیرد تا میزان پایبندی به دولت ارزیابی شود.
یونسی بیان کرد: مردم که با تمام عشق در انتخابات شرکت کردند تمایل دارند مدیران همسو با دولت به اداره امور بپردازند و پاسخگوی مطالبات مردم باشند.
وی با تاکید براینکه مدیران باید اعتقاد به مواضع سیاسی دولت باشند، اظهار کرد: تخصص، تعهد، پاک‌دستی و بدون حاشیه بودن مدیران از سری مسائلی است که باید در چارچوب شرح وظایف وزارتخانه‌ای به فعالیت بپزدارند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی