آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 25 خرداد 1396 09:40
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

سند 2030 قبل از فرمان رهبری باید کنار گذاشته می‌شد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: سند 2030 با فرمان مقام معظم رهبری و واکنش شورای عالی انقلاب فرهنگی کنار گذاشته شد، همانطور که از ابتدا باید این کار انجام می‌شد.
محمد دامادی امروز درباره کنار گذاشتن سند خفت بار و ننگین 2030 از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی با نهیب مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با فرمان مقام معظم رهبری شورای عالی انقلاب فرهنگی روی این مسأله واکنش نشان داد کما اینکه از ابتدا باید این کار انجام می‌شد.
وی با بیان اینکه روی این‌گونه مسائل باید توجه بیشتری شود، اضافه کرد: جلوی این کار گرفته شد و نظام جمهوری اسلامی ایران با شعار « استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» یک‌بار دیگر اقتدار خود را ثابت کرد.
در کشور به وزیر جوان اعتماد نمی‌کنند
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود درباره پیشنهاد برای کابینه دولت دوازدهم، اظهار کرد: درست است رئیس‌جمهور تغییر نکرده ولی دولت در حال تغییر است.
این مسؤول با بیان اینکه درست است ریل‌گذاری دولت انجام شده اما باید سرعت قطار ریل و تحرک دولت بیشتر شود، اضافه کرد: برای تحقق این مهم باید میانگین سنی وزرا پایین‌تر بیاید.
دامادی با تأکید بر اینکه در انتخاب وزرا توجه به تخصص تأثیرگذار است، خاطرنشان کرد: مجلس نیز به این موضوع مهم توجه می‌کند.
وی یادآور شد: یکی از موضوعات مهم این است که در کابینه دولت حضور جوانان است و به این مهم برسیم که بتوانیم به جوانان اعتماد کنیم.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کشور ما به وزیر سی و چندساله اعتماد نمی‌کنند، اظهار کرد: این نکته مهمی است البته در پست‌های دیگر اعتماد به جوانان بسیار پایین است که باید این مسأله تسری پیدا کند.
دامادی در پایان گفت: استفاده از نیروی جوان در کابینه دولت خیلی بیراهه نیست و دولت باید به این امر توجه کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی