آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 25 خرداد 1396 09:38
معاون عمرانی استانداری مازندران در بازدید از محورهای استان:

پروژه های راهسازی مازندران نیازمند اعتبار است

به منظور تسریع در اجرای پروژه های راهسازی مهندس نبییان معاون امور عمرانی استانداری مازندران به اتفاق محمود ذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان از فعالیتهای راهسازی در دست ساخت اداره کل بازدید نمودند .

مهندس نبییان در اين بازديد ضمن اعلام رضایت نسبی از اجرای پروژه های راهسازی مازندران عنوان نمود : پروژه های راهسازی فعال در سطح استان بدلیل حجم بالای ترافیک و تردد دارای اهمیت ویژه می باشد.
معاون عمرانی استانداری مازندران به اهميت راه هاي مازندران اشاره و اظهار داشت: با توجه به كثرت پروژه هاي راهسازي در مازندران بايد اعتبارات بيشتري به اين استان تزريق شده، چراكه با سرمايه گذاري مناسب و ايجاد يك راه ارتباطي ايمن مي توان ميليونها گردشگر و مسافر را به اين استان هدايت كرد.
مهندس نبییان معاون عمرانی استانداری مازندران در جریان بازدید از پل محور عزیزک ، بهنمیر یادآور شد : انشااله با تلاش همکاران راه و شهرسازی استان و تامین اعتبار مورد نیاز در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از تعدادی از این پروژه ها باشیم.
محمود ذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان نیز ضمن تاکید و سرعت بخشیدن به پروژه های راهسازی تصریح نمود:  یکی از دغدغه های اصلی مردم فهیم این منطقه احداث این پل بوده که با پیگیری بعمل آمده از سوی مسولین استانی و شهرستانی و تلاش شبانه روزی همکاران انشااله به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم .
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران یادآور شد: با توجه به حجم تردد و موقعیت خاص این محور ، این اداره کل در تلاش است تا با جذب اعتبارات مناسب این پروژه را هرچه سریعتر به اتمام برساند.
گفتنی است: پل عزیزک به بهنمیر دارای دهانه 38 متری و به عرض 13 متر ، با سیستم شاه تیر فلزی با دال بتنی با مبلغ قرارداد یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان از سال  94  آغاز که انشااله در صورت تامین اعتبار تا آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی