آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 24 خرداد 1396 07:21
معاون بهزیستی مازندران خبر داد:

98 درصد اعتبارات کشوری توسط بهزیستی مازندران جذب شد

معاون توانمندسازی و مسکن بهزیستی استان مازندران با اشاره به افزایش اعتبار اشتغال معلولان در استان گفت: اداره کل بهزیستی مازندران تنها سازمانی در کشور بوده که توانسته است 98 درصد اعتبارات را جذب کند.
نورالدین علاالدینی اظهار کرد: اعتبار سال گذشته در بخش اشتغال معلولان در استان 11 میلیارد تومان بوده که امسال به 40 میلیارد افزایش یافته است. 
وی آمار اشتغال مددجویان بهزیستی استان در سال 95 را حدود 2 هزار و 400 مورد عنوان کرد و افزود: اداره کل بهزیستی مازندران تنها سازمانی در کشور بوده که توانسته است 98 درصد اعتبارات را جذب کند.
 معاون توانمندی و مسکن بهزیستی مازندران به آموزش 47 ساعته از طریق  فنی‌وحرفه‌ای به معلولان اشاره کرد و گفت: تسهیلات برای آموزش کسب‌و‌کار به صورت رایگان است.
وی با بیان اینکه از سال گذشته طرح تهیه مسکن برای خانواده‌های دو معلول فاقد مسکن انجام شد، بیان کرد: 135 مورد شهری و 128 مورد در روستاها که دارای بالای دو معلول بوده صاحب مسکن شده‌اند. 
علاالدینی خاطر نشان کرد: خانوارهای شهری دارای بالای دو معلول که دارای زمین بوده‌اند 30 میلیون تومان بلاعوض دریافت کرده‌اند.  وی یادآور شد: خانوارهای روستایی هم 18 میلیون تسهیلات چهار درصدی و مبلغ 18 میلیون تومان بلاعوض دریافت کرده‌اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی