آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 13 خرداد 1396 09:28
کنایه دکتر شاعری به دکتر علی اصغر یوسف نژاد

جاي تغيير استاندار در جشن انتخاباتي نيست!

دکتر علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان نكا نسبت به سخنان يوسف نژاد نماينده ساري مبني بر تغيير استاندار به شدت واكنش نشان داد.

وي از تلاش استاندار مازندران براي منطقه آزاد شدن بندر اميرآباد تقدير و تشكر نمود و گفت : عده اي از دوستان به خاطر منافع شهرستاني جلوي يك امتياز استاني را گرفتند و اگر مسائل شرق و غرب مطرح نميشد اين اتفاق مهم در بهشهر مي افتاد و مشكل بيكاري منطقه حل مي شد البته استاندار مازندران براي منطقه آزاد اميرآباد سنگ تمام گذاشت .

شاعري به سخنان يوسف نژاد در جشن انتخاباتي دكتر روحاني در بابلسر اشاره كرد و گفت : درست است كه نمره استاندار بيست نيست ولي استاندار مازندران با همدلي وبهره گيري از همه ظرفيت ها تلاش و كارش را انجام داده است و اگر قرار است استاندار تغيير كند يا تعويض شود مطرح كردن آن در يك جشن عاقلانه نيست .

وي ادامه داد : نماينده بايد عاقل و انقلابي باشد بايد منافع استان را بر منافع خودش ترجيح دهد پارسال انتخابات برگزار شد گفتند استاندار بايد برود امسال انتخابات برگزار شد و رئيس جمهور پيروز شد باز مي گويند استاندار بايد برود اينگونه عمل كردن موجب تضعيف مديريت استان مي شود وقتي اينگونه عمل مي كنيد هيچ كس اطمينان ندارد تا فردا صبح هست يا مي رود يك نماينده عاقل و انقلابي اين كارها را نمي كند .

وي خطاب به نماينده ساري گفت : وقتي نماينده در مجلس راي نمي آورد نبايد مسائل را به استان منتقل كند، دولت و استاندار متعلق به شماست نزنيدش تا زمان تغيير نرسيد همه وظيفه داريم كمكش كنيم با ايشان تماس گرفتم و با صراحت گفتم اين چه برخوردي است كه شما استان را به هم مي ريزيد بايد از اين فضاي انتخاباتي خارج شده و وارد فضاي كار شويم .

شاعري تصريح نمود : كشور و استان را نبايد سياست زده كنيم مازندران نياز به ثبات و عقلانيت در مديريت دارد منافع فردي ، حزبي و جناحي را بايد كنار بگذاريم .

وي در پايان تاكيد كرد : مردم پاي كار آمدند ميزان هم راي ملت است و الان هم نوبت دولت است تا به وعده ها عمل كند حرف زدن و بهم ريختن اوضاع و احوال راحت ترين كار است و اين به صلاح مردم نيست

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی