• منتشر شده در یکشنبه, 29 تیر 1399 11:42

تجليل شهردار گرگان از دختران نخبه گرگانی

 
 
 
با تلاش دفتر امور بانوان و خانواده شهرداری گرگان از دختران نخبه شهر گرگان تجليل شد.
عبدالرضا دادبود در مراسم تجليل از دختران نخبه شهر گرگان که به تلاش دفتر امور بانوان و خانواده شهرداری گرگان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان برگزار شد، اظهار کرد: توجه به موضوع موفقيت بانوان در زمينه‌های مختلف موضوعی است که به طور قطع باعث پيشرفت جامعه و افزايش انگيزه بانوان برای حرکت در مسير موفقيت خواهد شد.
وی ادامه داد: نخبه بودن تنها کسب مدال افتخار و ثبت يک رکورد يا عنوان در زمينه‌های فرهنگی، علمی، ورزشی و هنری نيست بلکه نخبه بودن يک بانو در جامعه اسلامی موفقيت در کسب رتبه در کنار موفقيت در حفظ و ترويج آموزه‌های دينی و اسلامی است.
شهردار گرگان با ابراز خرسندی از توجه دختران نخبه حاضر در جلسه به موضوع عفاف و حجاب و حضور دو قاری و حافظ قرآن کريم در جمع نخبگان اين جلسه اظهار کرد: افتخار می‌کنيم که دختران اين شهر در زمينه‌های ورزشی، فرهنگی، علمی، هنری، اجتماعی و دينی دارای رتبه‌های بالا هستند و اين موفقيت‌ها را ارج می‌نهيم.
دادبود با اشاره به فرامين مقام معظم رهبری بر لزوم تقويت کشور توسط جوانان در زمينه‌های گوناگون تاکید کرد و افزود: بدون شک يکی از راه‌های رويارويی با دشمنان افزايش دانش و انديشه علمی جوانان است که میتواند باعث رشد و بالندگی جامعه و سربلندی ايران در جهان شود.
وی افزود: شهرداری گرگان در حد توان از بانوان نخبه شهر گرگان حمايت خواهد کرد و هرچند اين حمايت در وظيفه ذاتی شهرداری گرگان نيست اما من همه شما عزيزان را مشاوران خود میدانم و معتقدم میتوانيد از طريق دفتر امور بانوان و خانواده شهرداری گرگان در پيشرفت شهر راهنمای
ما باشيد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی