• منتشر شده در شنبه, 28 تیر 1399 11:00

هم‌اندیشی نمایندگان مجلس و مدیران صداوسیمای مرکز مازندران

 
 
 
نشست مشترک نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی با مدیران صداوسیمای مرکز مازندران برگزار شد.
نشست مشترک نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی با مدیران صداوسیما مرکز مازندران، پنجشنبه ۲۶ تیرماه در صداوسیمای مرکز مازندران برگزار شد.
دکتر ابراهیمی مدیر کل صداوسیمای مرکز مازندران در ابتدای این نشست، نمایندگان مردم مازندران در این دوره از مجلس را نمایندگانی؛ مردمی، خدمتگزار، پاک طینت، اجرایی و مردمی دانست و ابراز امیدواری کرد این گروه از نمایندگان دستاورد‌های خوبی برای مردم کشور و به‌ویژه مردم مازندران در ۴ سال فعالیت خود داشته باشند.
او رسانه را دستیار مجلس در خدمت‌رسانی و اطلاع‌رسانی به مردم دانست و افزود: رسانه استانی خانه نمایندگان ملت برای خدمت‌رسانی به مردم است و ما آمادگی داریم برای اجرای برنامه‌های توسعه وپیشرفت استان با نمایندگان همراهی کنیم.
کریمی فیروزجایی دبیر مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی، مجلس را کانون انتظار و امید مردم اعلام کرد و گفت: پرهیز از حاشیه‌سازی‌ها و ورود نکردن به مباحث بی‌اهمیت، تلاش در راستای مطالبات مردم که مسائل اقتصادی مهم‌ترین آن است و بررسی راه‌های مقابله با تحریم‌ها از جمله مهم‌ترین برنامه‌های هیات نمایندگان مازندرانی به همراه دیگر نمایندگان حاضر در این دوره از مجلس است.
او با بیان اینکه فضای کنونی میان نمایندگان مازندران در مجلس صمیمانه با نگاه مشترک به دغدغه‌ها مشکلات و راه‌های توسعه کلانشهر مازندران است گفت: برنامه ریزی و راهکار اندیشی برای مشکلات مردم مازندران در حوزه‌های مختلفی از اولویت‌های نمایندگان استان در این دوره از مجلس است.
باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار هم کارآفرینی و اشتغال و افزایش تولید را از جمله مهم‌ترین و موثرترین راهکار‌های افزایش درآمد ملی و نماد مقاومت در برابر جنگ اقتصادی و تحریم‌ها دانست و از رسانه استانی خواست در اعتمادسازی نسبت به جذب سرمایه‌گذار و معرفی ظرفیت‌های فراوان استانی بیشتر تلاش کنند.
کمال علی‌پور نماینده مردم شهرستان‌های قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس نیز، مجلس یازدهم را مهیا برای سنگ بنابودن برای مجالس انقلابی بعدی اعلام کرد و افزود: سیاست‌ها و برنامه‌های این دوره از مجلس برای سه حوزه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به سود مردم تعریف شده به گونه‌ای که مجلس یازدهم از هم اکنون برای مدیریت ساخت و ساز مسکن در کشور گام‌های نخست را محکم برداشته است.
بهرام سعادتی یکی از نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به‌عنوان دیگر سخنران حاضر در نشست مشترک نمایندگان مجلس و مدیران رسانه استانی؛ تغییر نگاه دولت نسبت به استان مازندران به عنوان استانی که با ارائه خدمات ملی، اما بودجه استانی دریافت می‌کند را از دغدغه‌ها و برنامه‌های مشترک نمایندگان استانی دانست.
او افزود: مجلس یازدهم، پرچمدار مبارزه با فساد خواهد بود و برای اصلاح ساختار اقتصادی و به ویژه نظام بانکی، مدیریت فرهنگی؛ سبک زندگی ایرانی اسلامی، مطالبه گری و نظارت‌های گسترده در این دوره از مجلس برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی