آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 12 تیر 1399 12:39
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

مرکز بومگردی ورسک پایلوت گردشگری دانش‌آموزی می شود

 
 
 
 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه فاز اول مجتمع گردشگری دانش آموزی ورسک به زودی بهره برداری می شود، نوید داد که این مجتمع، پایلوت گردشگری دانش آموزی کشور می شود.
علیرضا سعدی پور در حاشیه بازدید از مرکز بومگردی ورسک با استقبال از اجرای طرح گردشگری دانش‌آموزی که سازمان دانش‌آموزی مازندران آغازکننده آن در کشور است، تاکید کرد که در این مسیر از سازمان حمایت خواهد کرد و پیشنهاد داد که در غرب استان نیز گردشگری دانش‌آموزی با کمک سازمان دانش‌آموزی احیا شود. سعدی پور با بیان اینکه مجتمع گردشگری دانش‌آموزی ورسک، پایلوت گردشگری کشور خواهد بود، ادامه داد: فضاهای دیگر موجود در استان نیز فرصتی است که باید استفاده شود. مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در راستای گسترش مراکز بومگردی و استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی آموزش و پرورش، صبح امروز در مرکز بومگردی دانش آموزی ورسک سوادکوه حضور یافته و از مجتمع‌های در حال بهسازی و تعمیر آن دیدن کرد. مجتمع بومگردی ورسک سوادکوه مجموعه‌ای از سه ساختمان شامل اقامتگاه، رستوران و موزه مدرسه است که با همت سازمان دانش آموزی استان مازندران کار تعمیر و بازسازی آن برای تبدیل به یک مرکز رفاهی بومگردی با محوریت دانش آموزی از آبان ماه ۹۸ آغاز شده و هم اکنون مراحل پایانی را پشت سر می‌گذارد.
این مرکز که دارای ۷ سوئیت بوده و ظرفیت پذیرش ۸۰ مهمان را دارد، تا چند روز آینده همزمان با افتتاحیه طرح تابستانه اوقات فراغت در نیمه تیرماه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی