آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 19 دی 1398 11:01
معاون گردشگری میراث فرهنگی مازندران:

۵ کارگاه صنایع دستی مازندران در نمایشگاه تهران برپا می شود

ساری - معاون گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، مازندران از آمادگی کامل استان برای حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع‌دستی در تهران خبرداد و گفت: ۵ کارگاه صنایع دستی استان برپا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران حسنی ظهر پنجشنبه در جمع هنرمندان و سرمایه گذاران گردشگری با اشاره به اهمیت حضور هنرمندان و صاحبان تأسیسات گردشگری در راستای معرفی ظرفیت‌های خود در نمایشگاه‌ها گفت: فرصت‌های نمایشگاهی مجالی برای شناخت و ارزیابی دقیق تقاضا خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت این نمایشگاه در تقویم گردشگری ایران و جهان گفت: قطعاً با حضور خوب، دغدغه اصلی هنرمندان و صاحبان تأسیسات گردشگری که همان رونق کسب و کار و تولید است مرتفع خواهد شد.

معاون گردشگری با اشاره به حضور تمام استان‌های و دیگر کشورها در این نمایشگاه گفت: ادغام دو نمایشگاه مهم گردشگری و سی و سومین نمایشگاه صنایع‌دستی، فرصت مهمی برای معرفی ظرفیت‌ها خواهد بود.

حسنی با اشاره به اعلام آمادگی ٣٠ مجموعه گردشگری و ۵ کارگاه صنایع دستی برای حضور در این نمایشگاه تا به امروز، گفت: بالغ بر ١٣٠٠ متر فضا در این نمایشگاه به نام استان مازندران ایجاد خواهد شد.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه صنایع‌دستی از ٢٣ تا ٢۶ بهمن در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. / مهر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی