آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 12 دی 1398 11:34

اجرای ۳۴۰۰ طرح اشتغالزایی کمیته امداد در مازندران

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: سهم اشتغالزایی استان مازندران امسال ۷۴۹۰ طرح بوده که تا کنون ۳۴۰۰ طرح اجرایی شد.
مرتضی بختیاری امروز در بازدید از طرح خود اشتغالی میوه خشک کن مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در بهشهر با بیان اینکه این طرح از جمله طرح‌های جدید است که ایجاد اشتغال می‌کند گفت: این بانوی توانمند توانسته با حمایت امداد برای ۱۰ نفر ایجاد اشتغال کند که این کار بسیار پسندیده است.
وی قول داد: چنانچه خانم اسدی این کارآفرین موفق بتواند برای ۱۰ نفر دیگر ایجاد اشتغال کند ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره به او پرداخت می‌شود.
رئیس کمیته امداد کشور تصریح کرد: در سال ۹۸ در سطح کشور ۳۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای ۱۷۰ هزار طرح اشتغالزایی اختصاص یافت که از این تعداد ۹۸ هزار طرح اشتغال تا کنون ایجاد شده است.
بختیاری افزود: با توجه به تفاهم نامه بانکی و پرداخت تسهیلات؛ اجرای طرح‌ها رسما" در سطح کشور از مرداد ماه آغاز شده است.
این مسئول کشوری افزود: طرح‌های زیادی در سطح کشور وجود دارد که طی بررسی و انجام عملیات تخصصی به بانک‌های عامل ارجاع داده می‌شود و امیدواریم که بانک‌ها با پرداخت بموقع تسهیلات بتوانند مشکلات افراد تحت پوشش را حل کنند.
بختیاری اشتغال‌های خانگی را شغل نهفته خواند و اظهار داشت با ایجاد و احیای مشاغل خانگی مادران خانه دار می‌توانند صاحب شغل و از گردونه امداد با حفظ نظارت خارج شوند.
کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهشهر ۳۵۰۰ مددجوی تحت پوشش دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی