آخرین اخبار :
  • منتشر شده در جمعه, 16 خرداد 1393 08:04

اولین تریبون آزاد مازندران در قائم شهر

رمضانی گفت :  هدف ما از برگزاری این تریبون آزاد با موضوع ( ماهواره )  در سطح جامعه توسط ستاد اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادسرای قائم شهر ، تعامل بامردم وارائه راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم می باشد ، چرا که مقوله ماهواره ، مقوله بسیار مهم وبروز درکشورمان است .

 

برای اولین بار در سطح استان مازندران توسط ستاد اجتماعی وپیشگیری ازوقوع جرم بامدیریت آقای عشقی دادستان محترم و رئیس ستاد اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادسرای شهرستان قائمشهر ، تریبون آزاد با موضوع ( ماهواره ) دراین شهرستان برگزار شد .

به این بهانه باتفاق مدیریت سایت ، سراغ رمضانی دبیر ستاد اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادسرای قائمشهر رفتیم و طی مصاحبه ای از نظریات وی پیرامون برگزاری این تریبون آزاد که با موضوع ( ماهواره ) برگزار شده بود مطلع شدیم که بشرح زیرآنرا با هم می خوانیم .

رمضانی چنین گفت : قبل از هرچیز جا دارد از دادستان محترم شهرستان قائمشهر که با حسن نیت واعتماد سازی جوانان وهمچنین علاقه بی حد و وصف ایشان در مقوله پیشگیری از وقوع جرم تقدیر وتشکر نمایم .

وی در ادمه افزود : هدف ما از برگزاری این تریبون آزاد با موضوع ( ماهواره ) در سطح جامعه توسط ستاد اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادسرای قائمشهر ، تعامل بامردم وارائه راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم می باشد ، چرا که مقوله ماهواره که مقوله بسیار مهم وبروز درکشورمان می باشد . لذا جهت دریافت نقطه نظرات مردم که برای اولین بار در سطح استان مازندران برگزار می شود ، اقدام کردیم .

از نکات ویژه اولین برنامه تریبون آزاد مازندران که تحت نام ماهواره در پارک شهر قائمشهر برگزار شده بود وباتوجه به اولین تجربه این ستاد ، از استقبال بسیار قابل توجه و حضور اساتید دانشگاه ، فرهنگیان ، هنرمندان تئاتر ،دانشجویان ، جوانان ( دختر وپسر ، زن ومرد ، پیر وجوان ) واصحاب رسانه همانطور که در عکسهای این صفحه ملاحظه می کنید مواجه شد .

به پشنهاد رمضانی دبیراین ستاد ، از حاج آقا عشقی دادستان ورئیس ستاد اجتماعی و پیشگری از وقوع جرم دادسرای قائم شهر خواستار برگزاری چنین مراسم ها تحت عناوین مختلف اجتماعی شد .

در خلال اجرای مراسم تریبون آزاد که اتفاقا شرکت کنندگان حاضر با آزادی تمام توانسته بودند نظرات خود را پیرامون نقش وتاثیر ماهواره در زندگی مردم بیان کنند ، با جعبه های شیرینی پذیرائی شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی