• منتشر شده در یکشنبه, 04 مرداد 1394 07:30

مطالبات ناجیان غریق مازندران پرداخت شد

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران از پرداخت مطالبات ناجیان غریق استان خبرداد و گفت: 9 میلیاردریال مطالبات این افراد پرداخت شد . غلامرضا رضوی افزود:باپیگیری های انجام شده مطالبات خردادماه ناجیان غریق مازندران پرداخت شد و تلاش و رای زنی برای پرداخت مطالبات تیرماه آنان نیز در حال انجام است .
وی ادامه داد : با وجود تمامی مشکلات مالی بدنبال پرداخت بموقع مطالبات ناجیان غریق مازندران هستیم تا این افراد بدون دغدغه فعالیت خود را انجام دهند . معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در خصوص پرداخت مطالبات سال های گذشته ناجیان غریق استان گفت: تمامی مطالبات سال های گذشته ناجیان غریق پرداخت شد .
وی عملکرد ناجیان غریق در سواحل مازندران را خوب ارزیابی کرد وادامه داد: با حضور همه جانبه ناجیان غریق تلاش برای نجات جان غرق شده ها در سواحل استان خوب است . به گفته رضوی پرداخت به موقع حقوق و مطالبات ناجیان غریق در ایجاد انگیزه برای فعالیت موثر و بهتر می تواند تاثیر گذار باشد و اداره کل ورزش و جوانان مازندران برای تحقق این مهم تلاش های بسیاری داشته است . یکهزار و 11 ناجی غریق و بازرس در سواحل دریای مازندران در طرح سالمسازی فعالیت می کنند .
94 طرح سالم سازی دریادر 478 کیلومتر از سواحل مازندران اجرایی شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی