آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 23 مهر 1399 11:18
شهردار ساری:

محوریت استفاده از ظرفیت‌های سازمان عمران در اجرای پروژه‌های عمرانی گسترده‌تر می‌شود

 
 
 
 
جلسه بررسی وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری ساری با حضور عباس رجبی شهردار مرکز مازندران ، معاونان شهرداری و رییس سازمان عمران و بازافرینی فضاهای شهری شهرداری و جمعی از مدیران مجموعه شهرداری برگزار شد.
در این جلسه، عباس رجبی شهردار ساری با اشاره به اهداف آتی فعالیت های عمرانی مدیریت شهری، اظهار داشت: محوریت استفاده از توانمندی سازمان عمران در پروژه‌های عمرانی گسترده‌تر می‌شود و این امردر استمرارگزاره اتکا به توان و ظرفیت درون سازمانی که پیش از این سرلوحه کار بود، می باشد.
شهردار ساری افزود: اجرای پروژه‌های هدف در شهر ساری، که بتواند نیازهای همگانی و مطالبه مردمی را تامین کند ، موجب نشاط اجتماعی می‌شود. از این رو در روند فعایت‌های سازمان عمران، مولفه اثرگذاری بر پویایی شهر را ارزیابی می‌کنیم.
وی با اشاره به تسریع روند اجرایی پروژه‌های بزرگ سازمان عمران خاطرنشان کرد: علاوه بر فعالیت‌های مستمر این سازمان در اجرای پروژه بزرگ پل تا پل، طرح احداث پارک سکوتپه و پارک‌موزه دفاع مقدس ، اتمام پروژه معطل و مغفول‌مانده شهرآشوب در فاز سوم را نیز با جدیت پیگیری می‌کنیم.
رجبی با قدردانی از تلاش مدیریت و کارکنان سازمان عمران تصریح کرد: افزایش ظرفیت و توان اجرایی مجموعه شهرداری ساری از اهداف زیرساختی در راستای بهبود روند خدمات‌رسانی به شهروندان است.
وی تاکید کرد: فعالیت‌های شهرداری در حوزه‌های خدماتی و عمرانی توسعه‌محور است. در اقدامات پیش‌ِ رو بهینه‌سازی منابع و مصارف را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی