آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 23 مهر 1399 11:13
«فرزانه»؛ نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس:

به زودی روابط بین دو شهر رویان و نور مستحکم خواهد شد

 
 
 
 

نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت تصریح کرد که مردم شهر رویان با ادعای بنیاد مستضعفان در صدور سند و پروانه‌های ساختمانی دچار مشکل هستند.
ولی‌الله فرزانه در جمع خبرنگاران با اشاره به وظیفه عرفی نمایندگان اظهار کرد: پاسخگویی به ارباب رجوع یکی از وظایف نمایندگان خانه ملت علاوه بر قانونگذاری و نظارت است و ما تلاش می‌کنیم روزهای آخر هفته را در شهرستان‌های نور و محمودآباد پاسخگوی مطالبات و خواسته‌های قانونی مردم باشیم.
وی با اشاره به بیشترین مطالبات و مشکلات مردم تصریح کرد: امروز اشتغال در راس نیازهای خانواده‌ها است و بیشترین خواسته مردم رویان هم در همین زمینه بود اما علی‌رغم ممنوعیت دستگاه‌های دولتی در جذب نیرو و رکود برخی شرکت‌ها تلاش می‌کنیم تا بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات مردم را رفع کنیم.
 نماینده مردم شهرستان‌های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان دو مشکل اساسی شهر رویان خاطرنشان کرد: مردم شهر رویان با ادعای بنیاد مستضعفان در صدور سند و پروانه‌های ساختمانی دچار مشکل هستند که با پیگیری‌های شهرداری و شورای شهر از گذشته گام‌های خوبی در این زمینه برداشته شد و ما هم وعده دادیم تا با همفکری مسوولان و ملاقاتی که با فتاح، رییس بنیاد مستضعفان منعقد می‌کنیم بتوانیم این مشکل چندین ساله مردم شهر رویان را هر چه سریعتر رفع کنیم.
فرزانه در ادامه یادآور شد: مشکل دیگر شهر رویان در تامین اعتبارات برای تکمیل پروژه‌هایی مانند برخی ابنیه‌ها و پل‌ها است که گره ترافیکی شهر رویان را حل می‌کند که تلاش می‌کنیم تا با پیگیری بودجه‌ای این مشکل اعتباری رویان را مرتفع کنیم.
این مسوول در مورد ارتقای شهر رویان بیان‌ کرد: ما و برخی از معتمدین شهر پیگیری‌هایی از قبل در این زمینه داشتیم این موضوع مشکلی برای شهرستان یا بخشی ایجاد نمی‌کند و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم شهر رویان را به بخش تبدیل بکنیم و قطعا با بخش شدن شهر رویان شاهد استحکام روابط بین دو شهر رویان و نور خواهیم بود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی