آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 23 مهر 1399 11:11
تأکید استاندار مازندران به مناسبت روز جهانی پست؛

افزایش آگاهی مردم از خدمات شبکه پستی

 
 
 
 
استاندار مازندران در نشستی با مدیرعامل، معاونان و مدیران اداره‌کل پست استان به مناسبت روز جهانی پست که با مشارکت ویدیو‌کنفرانسی روسای پست شهرستان‌های سراسر مازندران برگزار شد، با اشاره به این که اولویت اساسی در سیستم پستی باید حفظ اعتماد در ارائه سرویس‌های روزآمد، مدرن و مبتنی بر نیازهای امروز و آینده باشد، خواستار آن شد که رشد روزافزون تجارت الکترونیک در عمل به یک فرصت بزرگ برای پست تبدیل شود.
استاندار با بیان این که در دوران کرونا علی‌رغم محدودیت‌ها و امکانات کم‌ نمی‌توان اقدامات مهم و بزرگ شبکه پستی را نادیده گرفت، یادآور شد: جابجایی مرسولات مورد نیاز به‌ویژه کالاها؛ مواد غذایی، درمانی و ضروری با رعایت نکات بهداشتی از جمله این اقدامات است که جای قدردانی دارد.
حسین‌زادگان، اقبال روزافزون مردم به سیستم پستی را یک فرصت و تقویت آن را در گرو شناخت بیشتر جامعه از خدمات این مجموعه دانست و گفت: حرکت به سوی تجارت الکرونیک با توجه به انجام فعالیت‌های تجاری و کسب و کارها در بستر آی تی، گستردگی مناطق و سطح روزافزون ارایه خدمات یک ضرورت و فرصت مغتنم است.
او با اشاره به این که شبکه پستی باید روز به روز گسترده‌تر و روزآمدتر شود و ارتباطش با مردم افزایش یابد، اظهار داشت: باید از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در جهت آشنایی بیشتر جامعه با خدمات و اهمیت انتخاب پست به‌ویژه در شرایط کروناییِ حاضر بهره‌گیری کرد.
استاندار مازندران بر ضرورت افزایش کیفیت خدمات پستی برای تقویت رضایتمندی مردم تاکید کرد و ابراز داشت: امروز؛ عدم شناخت کافی مردم از خدمات در حال ارایه از سوی دستگاه‌های مختلف یک خلاء است که باید با کار فرهنگی، رسانه‌ای و تبلیغاتی پر شود و میزان آگاهی جامعه ارتقاء یابد.
وی گفت: با اقدامات الزام آور چنانکه در حوزه کرونا شاهد بودیم می‌توان استفاده مردم را به استفاده از خدمات پستی افزایش داد.
مقام عالی دولت در مازندران بر رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع به‌ویژه در دستگاه‌های خدمات‌رسان تاکید کرد و افزود: باید با گسترش ارتباطات خود با مردم و نظرسنجی‌های مستمر، میزان رضایت‌مندی مردم و اعتماد جامعه به خدمات شبکه پستی را افزایش داد.
احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران در این روز با کارکنان و پرسنل اداره کل پست استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
مقام عالی دولت در مازندران همچنین از بخش‌های مختلف اداره‌کل پست بازدید به عمل آورد و در جریان امور در این مجموعه قرار گرفت.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی