آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 02 مهر 1399 13:08
تمرین کوچین با میهمانان ویژه؛

مرهون کاله هستیم

 
 
 
 
اختصاصی خبرشمال /

امروز تمرین تیم بسکتبال کوچین در آکادمی ‌کاله در بابل میهمانان ویژه‌ای داشت.
طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال به بابل آمد تا تیم متشکل از بهترین‌های ایران را که در قالب تیم جوانان ۲۰۲۰ سال‌هاست کنار هم تمرین می‌کنند و پس از فتح لیگ یک، به لیگ برتر صعود کردند؛ ببیند.
بهمن سلیمانی از ارکان بسکتبال ایران در چند سال گذشته و رییس هیات بسکتبال مازندران که مدیرعامل کاله است و تیم کوچین را حسب علاقه‌اش به بسکتبال، چند سالی‌ست که شکل داده و به جای نتیجه گیری؛ به پرورش نسل جدید می‌اندیشد هم حضور داشت.
حسن شاملی معاون توسعه ورزش قهرمانی مازندران هم در سالن کاله حضور یافت و تمرینات جوانان خوش آتیه‌ای که میان‌شان چهره‌های مازنی پر امید هم هستند از نزدیک دید.
شاملی می‌گوید: پیداست و ثابت شده که مجموعه کاله چقدر از ظرفیت خود برای ورزش مازندران و ایران در سال‌های گذشته صرف کرده و هر چه در مقام تمجید برآییم، کم است. به‌خصوص در بسکتبال و والیبال، ورزش مازندران مرهون توجه باشگاه کاله و به‌خصوص بهمن سلیمانی عزیز است که نمی‌شود با کلام ارزش کارشان را نشان داد. خوشحالم که دوباره بسکتبال مازندران با موافقت کاله در سطح برتر ایران بازی می‌کند و دوباره این ورزش دانشگاهی و پرطرفدار اوج می‌گیرد.
شاملی حضور طباطبایی را دلیلی بر اهمیت تیم کوچین برای فدراسیون دانست و ادامه داد: جمعی از جوانان شایسته زیر نظر استاد نوری و مجموعه‌ای از مربیان کارآزموده رشد کرده‌اند و در واقع آینده‌های بسکتبال ایران هستند. این تیم می‌تواند در لیگ برتر بدرخشد و اداره کل ورزش و جوانان مازندران با تمام بضاعت خود برای همراهی و حمایت آماده است. در این دیدار سلام آقای دکتر رنگرز را رساندم و عرض کردم که مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به حساسیت و اهمیت حضور تیم‌هایی از بخش خصوصی، نظیر کاله، واقف هستند و حتما در هنگام بازی‌ها هم کنار این تیم خواهند بود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی