• منتشر شده در سه شنبه, 21 مرداد 1399 09:44

چهارهزار و ۸۰۷ خادمیار رضوی مازندران تعیین وضعیت می‌شوند

 
 
 
«سهیل صالحی»  به رفع چهره فقر از ایران اسلامی اشاره کرد وگفت رهبر معظم انقلاب فراگیری جایگاه ملکوتی حضرت رضا (علیه السلام) را در همه جای ایران تاکید می‌کنند از این رو در همه استان‌ها، دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی تشکیل شده است.
 کارشناس امور خادمیاری و مسوول جشنواره خدمت کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران افزود: بعد از پیروزی انقلاب نهاد هایی چون بسیج، کمیته امداد و بهزیستی با هدف محرومیت زدایی، قدم های زیادی برداشته اند اما این روز ها کسانی به میدان آمده اند که گمنام، بی نام و نشان و بدون چشم داشتی تنها با عشق و ارادت به امام مهربانی ها فعالیت می کنند و افتخار خادمیاری حرم رضوی را با خود به همراه دارند.
 وی با بیان اینکه اساس کار در بحث خادمیاری، توانمند سازی محرومان و مستضعفان است، ادامه داد: تشکیل کانون های خادمیاری تعریف جدیدی از خدمت به امام رضا (علیه السلام) را به وجود آورد و نشان داد که خدمت تنها نباید در حریم حرم متوقف شود.
 وی به مشکلات معیشتی مردم در شرایط بحران کرونا اشاره کرد و گفت:دستگیری از نیازمندان از فعالیت‌های روتین خادمیاران بوده و هست اما به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی برخی مشاغل بایستی بیش از گذشته به آنها توجه شود.
 صالحی به نقص پرونده خدمت چهارهزار و 807خادمیار دراستان اشاره کرد و افزود: به رابطین شهرستان فرصت دادیم تا یک هفته آینده تعین و تکلیف کنند .
 وی به تعطیلی موقت شیف حرم خادمیاران رضوی به جهت شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: وضعیت رزرو خدمت که توسط مسؤلین کانون های محلی انجام خواهد گرفت در شهرستان ها ضعف زیاد داریم و بیشترین رزرو خدمت به شهرستان های بابلسر، جویبار و محمود آباد اختصاص دارد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی