• منتشر شده در سه شنبه, 21 مرداد 1399 09:31
استاندار گلستان:

اطلاعات و اخبار خبرنگاران در تصمیم‌گیری مدیران نقش مهمی دارد

 
 
 
 

استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت تصمیم سازی اصحاب رسانه تاکید کرد که اطلاعات و اخبار خبرنگاران نقش بسزایی در تصمیم گیری های مدیران دارد.
دکتر هادی حق‌شناس در آیین متمرکز گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه استان که بصورت ویدئو کنفرانس با دکتر محمد خدادی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد, ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهید خزاعی و تبریک ۱۷ مرداد به تمامی زحمات کشان عرصه قلم و رسانه تصریح کرد:اگر اخبار و اطلاعات بدرستی به جامعه منتقل شود و از توجه به شنیده ها پرهیز گردد بی تردید حال جامعه بهتر خواهد شد.
استاندار گلستان گفت : بروز ابزار های جدید در عرصه اطلاع رسانی ارزشمند است اما بواقع نمی تواند جایگزینی برای کتاب, روزنامه و مجله باشد
دکتر حق شناس یادآور شد: امروز باید اخبار با فهم عمیقی از مسایل به مخاطب ارایه و تحلیل درستی از مطالب به افراد بیان شود.
وی خاطر نشان کرد: جامعه رسانه ای استان باید نسبت به ووضوعات زیرساختی در استان نظیر منطقه آزاد اینچه برون, پیتروشیمی گلستان, راه آهن اینچه برون_گنبدکاووس _شاهرود , ۵ بیمارستان گلنگ زنی شده و پروژه های کلان, تاثیرگذار و توسعه ساز در استان مطالبه گر باشد.
استاندار گلستان گفت: در واقع توسعه زیرساخت ها باید هدف همه مسوولین , خبرنگاران و رسانه ها در استان باشد و باید در هر دولتی به عنوان یک اصل مورد توجت قرار گیرد.
دکتر حق شناس بیان کرد: باید مزیت های نسبی استان و ظرفیت های پنهان آن توسط خبرنگاران برجسته شود تا مورد توجه قرار گیرد

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی