آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 08 مرداد 1399 07:22
مصطفی سعیدی؛ مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران تاکید کرد؛

حمایت تمام قد استاندار از بنگاه‌های اقتصادی به ویژه چوب و کاغذ مازندران

 
 
 
 
مصطفی سعیدی در جلسه هماهنگی مدیران شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران که پس از وقفه ای چند ساله برگزار شد از حمایت همه جانبه دکتر احمد حسین زادگان از بنگاه های اقتصادی به ویژه شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران خبر داد و تاکید کرد که به عنوان مدیری که روزانه با کارگران این مجموعه بزرگ تولیدی استان سروکار دارم و امید و شوق و اشتیاق این عزیزان را برای تولید مداوم می بینم، وظیفه دارم از تلاش و حمایت استاندار مازندران قدردانی ویژه کنم.
وی با اشاره به مشکلاتی که مبتلابه این مجموعه بود خاطرنشان کرد: در سایه حمایت استاندار مازندران ، مدیر عامل بانک ملی کشور و مدیر عامل شرکت طرح و توسعه آینده پویا موفق شدیم از ماده ۱۴۱ و ورشکستگی شرکت به طور  کامل خارج شویم و این دستاورد بزرگی است که همه ما باید قدر بدانیم و از این فرصت به بهترین نحو بهره ببریم.
مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در ادامه گفت: امنیت شغلی که برای پرسنل ایجاد شد حائز اهمیت است و باید این وضعیت پایدار بماند. این مدیر افزود: باید تلاش کنیم و تولید را افزایش دهیم تا نیاز داخلی را تماماً مرتفع سازیم و همچنین باید همت کنیم تا تولید مداوم داشته باشیم و اینگونه نباشد که مدتی خط تولید فعال باشد و چند روز بعد متوقف شود. مصطفی سعیدی سپس به کیفیت تولید اشاره و تاکید کرد که برای ماندن در بازار و  رقابت با رقبا باید به تولید باکیفیت متمرکز باشیم تا به اعتبار نام و  برند شرکت در بازار روز به روز افزوده شود.
مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در ادامه با اشاره به تنوع محصولات تاکید کرد که برای تحقق این امر هم باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرد و همچنین از همه دستگاه‌های اجرایی استان خواستارم به چوب و کاغذ به عنوان یک صنعت ملی که در استان استقرار دارد نگاهی ویژه داشته باشند.
وی در خاتمه از  دکتر حسین زاده  مدیرعامل بانک ملی ایران و دکتر پناهیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آینده پویا نیز به خاطر حمایت های بی شائبه شان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در اجرای برنامه های سال جهش تولید  قدردانی کرد.
در انتهای این مراسم از ۳۴ کارگر نمونه سال ۱۳۹۸ و ۵۵ پیشنهاد دهنده برتر جشنواره نظام پیشنهادات با اهدای لوح یادبود، تقدیر بعمل آمد ‌.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی