آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 12 تیر 1399 12:48

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و شرکت مخابرات منطقه مازندران

 
 
 

به منظور توسعه تحقيقات و پشتيباني لازم جهت ارتقای دانش فني مرتبط با صنعت مخابرات و استفاده از توانمندي‌هاي اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای در آموزش‌های مهارتی، بين شرکت مخابرات ایران منطقه مازندران و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران تفاهم‌نامه‌ای منعقد گردید.
هدف از این تفاهم نامه برقراري همکاري‌هاي مشترک في‌مابين، به منظور بهره‌برداري از توانمندي‌ و ظرفيت‌هاي بالقوه موجود جهت انتفاع طرفين؛ تعريف و اجراي فعالیت های مشترک؛ تامين نيازمندي‌هاي آموزشي، پژوهشي و فن آورانه و ايجاد ارتباطات علمي از طريق برگزاري دوره‌هاي آموزشي، کارآموزي، سمينارها و کارگاه‌های علمي مطابق با توافق‌هاي طرفين می باشد.
سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران در جریان امضاء این تفاهم نامه در مورد همکاري و روش اجرايي آن اظهار داشت: به منظور تحقق اهداف اين تفاهم نامه، کميته مشترکي شامل نمایندگان مخابرات استان و آموزش فنی و حرفه‌ای با شرح وظايف برگزاري جلسات منظم به منظور برنامه‌ريزي و هماهنگي‌هاي لازم، اعلام تمامی توافقات حاصله توسط کميته، تعهدات مالي با امضاي قرادادها ايجاد می شود و تبادل اين تفاهم‌نامه هیچ‌گونه تعهد مالي براي طرفين در پي نخواهد داشت و پيگيري کليه مفاد تفاهم‌نامه از سوي آموزش فنی و حرفه ای توسط واحد آموزش در صنایع و از طرف مخابرات توسط اداره توسعه ارتباطات علمی (آموزش) خواهد بود تشکيل مي‌گردد. وی ادامه داد: مدت این تفاهم نامه به مدت دو سال خواهد بود که در صورت توافق طرفین قابل تمديد خواهد بود.
در ادامه رسول علی‌اصغر‌پور موزیرجی سرپرست مخابرات منطقه مازندران گفت: نیازهای آموزشی و اولویت‌های تحقيقاتي مخابرات استان به آموزش فنی و حرفه ای مازندران اعلام خواهد شد و کارگاه هاي آموزشي مورد نیاز جهت اجرای آموزش مخابرات در اختیار آموزش فنی و حرفه‌ای قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران، پروژه‌های پیشنهادی را مطابق با اولویت‌بندی تحقیقاتی مخابرات استان در اولویت اجرا قرار خواهد داد و موضوعات و موارد مرتبط با دريافت مشاوره‌هاي علمي و عملی مورد نياز اعلام خواهد شد.
سرپرست مخابرات منطقه مازندران اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم براي بازديد کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای مازندران از مخابرات استان صورت خواهد گرفت و در صورت نیاز به تجهيز آزمايشگاه هاي مورد نياز مخابرات در آموزش فنی و حرفه‌ای کمک‌های لازم صورت خواهد گرفت و آموزش فنی و حرفه‌ای می تواند از امکانات و تجهيزات آزمايشگاهي در دسترس بهره‌برداري نماید.
موزیرجی در پایان تصریح نمود: مخابرات استان همکاری خود در تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی و برگزاری مسابقات ملی و مهارت استانی و آماده سازی دانشجویان جهت اعزام به مسابقات استانی، کشوری و جهانی را اعلام می‌نماید.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی