آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 12 تیر 1399 12:38
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران خبرداد:

افتتاح نخستین هتل 5 ستاره بابلسر

 
 
 
 

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از افتتاح نخستین هتل ۵ ستاره در شهرستان بابلسر با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی
خبر داد.
سیف الله فرزانه گفت: هتل ۵ ستاره میزبان نخستین هتل ۵ ستاره مرکز استان مازندران است که شامگاه پنچشنبه ۱۲ تیر، با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی به سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد تومانی این مجموعه اشاره کرد و افزود: این مجموعه در شهرستان بابلسر با ایجاد ۲۰۰ فرصت شغلی آغاز به کار می‌کند.
فرزانه از مجموعه تالارها، سالن VIP رستوران یاس، رستوران سلف سرویس، رستوران ایتالیایی، رستوران محلی و کافی شاپ به عنوان دیگر بخش‌های این هتل ۵ ستاره نام برد و بیان کرد: این هتل در ۱۶ طبقه و ۱۶۲ اتاق مشرف به دریای خزر و قله دماوند براساس آخرین متد و تکنیک های مهندسی صنعت هتلداری ایران احداث شده است.
وی خاطر نشان کرد: احداث فود کورت، شهربازی سرپوشیده و فروشگاه‌های تجاری از جمله برنامه‌های در دست اقدام هتل ۵ ستاره میزبان است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با بیان اینکه احداث هتل ۵ ستاره یکی از مهم‌ترین تاسیسات گردشگری در برنامه‌ریزی جهت ورود گردشگر خارجی است، یادآور شد: شهرستان بابلسر یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ساحلی گردشگرپذیر مازندران است که مورد اقبال گردشگران قرار دارد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی