آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 12 خرداد 1399 10:27
شهردار ساری‌ اعلام کرد؛

پرداخت 140 ميليارد تومان از بدهی‌های شهرداری

 
 
 
 

عباس رجبي؛ شهردار ساری، به پرداخت ميزان قابل توجهي از بدهي بجامانده شهرداري ساري در ماه‌هاي اخير اشاره و تاکید کرد که در 6 ماهه دوم سال گذشته 140ميليارد تومان از بدهي بجامانده و معوق سال های گذشته شهرداري پرداخت شد اين مسئله را يكي از اقدامات مهم شهرداري در ماه‌هاي اخير برشمرد.
عباس رجبي شهردار مركز استان در جلسه شوراي معاونين با تاكيد بر ضرورت استفاده از توان و ظرفيت درون سازماني براي انجام پروژه‌هاي گوناگون اظهار كرد: معتقدم مجموعه شهرداري ساري با ظرفيت بسيار خوبي كه دارد توانسته و مي‌تواند پروژه‌هاي گوناگون را به نتيجه برساند، استفاده از اين ظرفيت داخلي بايد مورد توجه همه مديران قرار گيرد.
رجبي به پرداخت ميزان قابل توجهي از بدهي بجامانده و معوق سال‌های گذشته شهرداري ساري در ماه‌هاي اخير اشاره كرد و گفت: در شش ماهه دوم سال گذشته 140ميليارد تومان از بدهي بجامانده و معوق سال‌های گذشته شهرداري پرداخت شد كه اين مسئله يكي از اقدامات مهم شهرداري در ماه‌هاي اخير بوده است.
شهردار ساري، توجه به نظم و انضباط اداري در كنار حفظ احترام كاركنان را مهم دانست و بيان كرد: لازم است كليه مديران در بخش‌هاي تحت نظر خود توجه به نظم و انضباط اداري توسط كاركنان را جدي گرفته و در عين حال براي همه آنان، مخصوصاً مديران سابق كه در حوزه هاي مختلف مشغول خدمت هستند احترام قائل شوند. حمايت از همكاران و در نظر گرفتن رفاهيات براي آنان نيز بايد مورد توجه مديران شهرداري قرار گيرد.
وي با تاكيد بر توجه ويژه شهرداران مناطق به مسئله آسفالت و بهسازي معابر شهري افزود: شهرداران مناطق به مسئله آسفالت معابر، فضاي سبز و پياده رو سازي توجه ويژه داشته باشند. رفع مشكلات مناطق و محلات شهري در اولويت كارها قرار گيرد. در بحث ساخت و سازها و رعايت قوانين جدي باشيد و با هيچكس مماشات نكنيد.
رجبي توجه به مسئله سلامت شهروندان و آماده سازي زمينه هاي آن را مد نظر قرار داد و گفت: براي ايجاد نشاط و شادابي شهروندان در راستاي تامين الگوهاي سلامت برنامه ريزي و اقدام كنيد.
در پايان شهردار مركز استان برنامه‌ريزي براي استفاده صحيح از ظرفيت سازمان ها ي تابعه را يكي از اقدامات مهم مديريت شهري در ماه‌هاي اخير دانست گفت: فعال سازي و استفاده صحيح از ظرفيت سازمان هاي تابعه شهرداري ساري يكي از اهداف مديريت شهري بوده است كه البته نبايد توقع داشته باشيم كه از ظرفيت سازمان‌هايي كه سال‌هاست نيمه تعطيل بوده‌اند، يكباره اصلاح شود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی