آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 08 خرداد 1399 14:00

بوستان خانواده ساری به‌صورت اختصاصی پذیرای بانوان است

 
 
 
بوستان خانواده در مسیر جاده فرح اباد با فضای مفرح پیاده‌روی، سالن های ورزشی و تفریحی مجهز، همه روزه از صبح تا ساعت 6 عصر برای گذران اوقات فراغت بانوان ساروی،
مهیا است.
  بوستان خانواده ساری همه روزه از صبح تا 6 عصر به‌صورت اختصاصی برای بانوان مهیا می‌باشد.
بوستان خانواده در مسیر جاده فرح اباد با فضای مفرح پیاده‌روی، سالن های ورزشی و تفریحی مجهز ، همه روزه از صبح تا ساعت 6 عصر برای گذران اوقات فراغت بانوان ساروی، مهیا است.
بوستان خانواده در زمینی به مساحت 10 هکتار با ظرفیتی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای گذران اوقات فراغت و آسایش شهروندان پیش‌بینی شده است.
بانوان این شهر می‌توانند تمام روزهای هفته از صبح تا ساعت 18 از سالن های ورزشی  و تفریحی که بصورت اختصاصی در اختیارشان قرار می‌گیرد، بهره‌مند شوند.
پس از آن استفاده از این بوستان برای عموم شهروندان آزاد بوده و همه اعضای خانواده هم می‌توانند از این مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی استفاده کنند.
بانوان ساروی می توانند در سالن های سرپوشیده که فقط برای استفاده از بانوان تعریف شده، به ورزش بپردازند.
بوستان خانواده همچنین دارای فضای سبز و تفرجگاه، پیست دوچرخه سواری، سالن های ورزشی چندمنظوره، نمازخانه، کتابخانه و بازارچه می‌باشد که این فضاها و اماکن تعبیه شده تا ساعت 18 در اختیار بانوان و پس از این ساعت دراختیار همه اعضا خانواده میباشد.
این بوستان جهت رفاه حال هر چه بیشتر بانوان مجهز به اتاق شیردهی نوزادان و مهد کودک هم می‌باشد.
مجموعه شهرداری ساری به همت شورای اسلامی شهر همت خویش را بر ان دارند تا از تمام ظرفیت‌های این بوستان جهت رفاه حال و اسایش خانواده ‌های ساروی و مسافران محترم بهره‌برداری لازم صورت گیرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی