آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 10:42
شهردار گرگان:

800 اثر به نخستين جشنواره مجازی « خانواده خلاق» ارسال شد

 
 
 
 

شهردار گرگان از ارسال بيش از 800 اثر به دبيرخانه نخستين جشنواره مجازي خانواده خلاق و تجلیل از منتخبان اين جشنواره پس از شکست کرونا
خبر داد.
عبدالرضا دادبود اظهار داشت: با توجه به بحران شيوع ويروس کرونا در کشور و ضرورت شرايط قرنطينه خانگي، جشنواره خانواده خلاق با هدف سرگرمي شهروندان و معرفي مهارت‌هاي آنها در زمينه‌هاي گوناگون، براي نخستين بار از وي شهرداري گرگان و به صورت مجازي برگزار شد که به شدت مورد استقبال شهروندان گرگاني و حتي استان‌ها و شهرهاي ديگر قرار گرفت.
وي افزود: اين جشنواره در بخش‌هاي کودکان، بزرگسالان، نوروزي، مذهبي، ورزشي، بازي‌هاي خانگي و بومي محلي با آيتم‌هاي متفات تدارک ديده شد که شهروندان بر حسب علاقه‌مندي در هر يک از زمينه‎هاي قيد شده به صورت انفرادي و يا خانوادگي به معرفي و ارائه مهارت خود به ديگران پرداختند.
شهردار گرگان بيان داشت: در مرحله داوري اوليه توسط متخصصان رشته‌هاي مختلف، از بين بيش از 800 اثر ارسالي  130 اثر به عنوان منتخبان جشنواره خلاق معرفي شدند.
وي گفت: با توجه به عدم اتمام شيوع ويروس کرونا در کشور، برندگان نهايي اين جشنواره از بين افراد و آثار منتخب و پس از راستي آزمايي، معرفي و در مراسمي از آنان تجليل مي‌شود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی