آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 19 فروردين 1399 09:33
معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اعلام کرد:

آغاز دور چهارم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری

 
 
 
 

دور چهارم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری با انتشار فرم‌ خود اظهاری
آغاز شد.  
معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام خبر فوق گفت: مدیران مسئول پایگاه‌های خبری تا 20 فروردین ماه 1399 فرصت دارند فرم‌‌ خوداظهاری رتبه‌بندی دور چهارم را برای دبیرخانه کمیته رتبه‌بندی ارسال کنند.
 معصومه فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار داشت: بنا بر تصمیم اعضای کمیته رتبه بندی، مدیران مسئول پایگاه‌های خبری تا 20 فروردین ماه 1399 فرصت دارند فرم‌ خوداظهاری را بر اساس شیوه‌نامه اعلامی تکمیل و اضافه کردن مستندات به نشانی الکترونیک دبیرخانه کمیته رتبه‌بندی ارسال کنند.
وی افزود: بر این اساس، پایگاه‌های خبری متقاضی رتبه‌بندی می‌توانند فایل اکسل ضمیمه شده را دانلود و پس از تکمیل آن حداکثر تا تاریخ 20 فروردین ماه به نشانی                                                          ارسال کنند.
معاون فرهنگی رسانه‌ای این اداره کل بیان داشت: بنا بر شیوه‌نامه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، شرکت کنندگان باید مستندات هر بند را در فایل مذکور ثبت کنند تا امتیاز مربوط به این بخش برای آنها ثبت شود.
شایان ذکر است دور چهارم رتبه بندی پایگاه‌های خبری در بازه زمانی یکساله و بر اساس عملکرد پایگاه‌های خبری در سال 98 انجام می‌شود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی