آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 18 فروردين 1399 08:00

تقاضای استاندار از مردم گلستان برای اهدای خون

 
 
 

مردم نوع‌دوست استان در این شرایط سخت شیوع ویروس کرونا با توجه به نیاز بیشتر شبکه بهداشت و درمان به فرآورده‌های خون، بیماران نیازمند به گروه‌های مختلف خونی را فراموش نکنند.
استاندار گلستان پس از اهدای خون در مرکز انتقال خون گرگان اظهار داشت: در شرایط فعلی نیازمند اهدا خون توسط مردم نیکوکار هستیم و همراهی همگانی در این زمینه برای رفع نگرانی شهروندان نیازمند به خون بسیار موثر است.
هادی حق شناس افزود: مردم در این روزهای سخت و شرایطی که ویروس کرونا در همه جا شیوع پیدا کرده است بدانند بیماران نیازمندی از جمله بیماران تالاسمی هستند که نیاز به خون دارند پس به یاری همنوعان خود بشتابید و با اهدای خون خود زندگی دوباره به این بیماران ببخشید.
وی ابراز امیدواری کرد تا هرچه زودتر با رعایت شرایط بهداشتی و عدم خروج مردم از منازل از شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا عبور کنیم.
استاندار گلستان ادامه داد: نیاز به خون و فرآورده‌های خونی همیشگی است و در این روزها که پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند نیازمندان دیگری مانند بیماران تالاسمی، سرطانی، حوادث و تصادفی به خدمات پزشکی  خون احتیاج دارند.
حق شناس گفت: انتقال خون با رعایت حداکثری استانداردهای بهداشتی و سلامت یکی از ایمن‌ترین مراکز خدمت‌رسانی است و مردم با آسودگی خاطر و مهرانگیزی همیشگی خود برای کمک به نیازمندان ما را در مبارزه با کرونا تنها نگذارند.
استاندار گلستان همچنین در پیامی سالروز میلاد حضرت علی اکبر علیه‌السلام و روز جوان را به تمامی مردم استان به خصوص جوانان خلاق، تلاشگر و توانمند استان تبریک گفت و نوشت: بی تردید پیشرفت هر جامعه‌ای در سایه احترام به سالمندان، بهره گیری از تجربه میانسالان، استفاده از توان جوانان، پرورش استعدادهای نوجوانان و تربیت درست کودکان اتفاق می‌افتد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی