آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 16 فروردين 1399 13:50
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خبر داد:

افزایش 477 كیلومتر خطوط توزیع در سال گذشته

 
 
 
 

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از افزایش477 کیلومتر خطوط توزیع به شبکه‌های توزیع برق مازندران در سال گذشته خبر داد .
مهندس رضا غفاری گفت : در سال گذشته 220 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 257 کیلومتر شبکه فشار ضعیف به شبکه‌های توزیع برق مازندران افزوده شده است .
وی افزود : در مجموع حدود 29 هزار کیلومتر خطوط توزیع در حوزه توزیع برق مازندران وجود دارد که از این میزان 12 هزار و 393 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 16 هزار و 653 کیلومتر شبکه فشار ضعیف می‌باشند .
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه در سال گذشته 1475 دستگاه پست توزیع با قدرت 175 مگاولت آمپر در حوزه توزیع برق استان نصب شده است، گفت : در حال حاضر تعداد 34 هزار و 26 دستگاه پست توزیع با ظرفیت 4208 مگاولت آمپر برق مشترکان 18 امور توزیع برق از گلوگاه تا آمل را تامین می‌کند .
غفاری خاطرنشان کرد : صنعت برق مازندران در کنار سایر بخش‌های وزارت نیرو برنامه ریزی دقیقی برای نیازهای فعلی انجام داده است تا با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه کارکنان این مجموعه هیچگونه خللی در برقرسانی استان
بوجود نیاید .
وی یادآور شد : با توجه به شرایط موجود و حضور ترجیحی هموطنان در منزل، اندکی مصرف برق افزایش یافته که کاملا" در این اوقات از سال تامین می‌شود .
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اظهار امیدواری کرد، انشاالله هر چه زودتر این بحران ملی ریشه کن شده و شرایط خیلی سریع به حالت عادی برگردد .
غفاری تصریح کرد : علاوه بر فعالیت‌ها  و پروژه‌هایی که در یک سال گذشته برای پایداری شبکه و تامین برق مردم استان صورت گرفته، پروژه‌های بسیار خوبی در بخش احداث فیدرهای جدید 20 کیلوولت و نیز ایجاد شبکه‌های رینگ، انجام مانورهای فنی عملیاتی با رویکرد ترمیم و بهسازی شبکه‌های موجود، اجرای طرح‌های مقاوم سازی در سراسر استان به اجرا در آمده است .
به گفته وی در کنار این پروژه‌ها، انشاالله با اجرای طرح‌های کاهش پیک و اعمال طرح‌های مدیریت مصرف، شرایط برای گذر از تابستان 99 نیز فراهم می‌گردد .

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی