• منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 06:13

پیام نوروزی مهندس سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران

 
 
 
حمد و سپاس خداوند متعال، که در پرتو الطاف بی کرانش درک رستاخیز زیبای طبیعت را به ما ارزانی داشت.
با یک نفس یاد خدا و یک هزار ارادت از جنس دعا، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشان قدرت لایزال الهی در تجدید حیات طبیعت است ، به تمامی همکاران گرامی تبریک عرض نموده و انتظار دارم تا همكاران عزيز و پر تلاش در سال جديد انجام امور محوله را جزء دغدغه اصلي و سرلوحه كار خويش قرار داده و با برنامه ريزي و مديريت بهنگام و صحيح بر منابع در راستاي توسعه بخش حمل و نقل جاده اي و شهرسازي در اين استان ولايتمدار گام هاي اساسي برداريم. از اين رو هماهنگي و همكاري كامل مجموعه همكاران پرتلاش بيش از پيش ضروري بوده چرا كه به كار گرفتن اين سرمايه عظيم انساني در كنار منابع و مديريت كارآمد زمينه را براي توسعه افزون تر مهيا مي كند.
تعطیلات نوروز در نگاه خوشبینانه می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای با هم بودن و پیروزی در برابر ویروس کرونا باشد، البته اگر مردم از سفر و دید و بازدید‌های نوروزی پرهیز کنند و جدی‌تر از قبل به پویش ملی «در خانه بمانیم» بپیوندند، اما اگر این موضوع به خوبی مدیریت نشود؛ نوروز می‌تواند فرصتی برای شیوع بیشتر ویروس باشد که این کار قطعا کنترل بیماری و کار مدافعان سلامت را هم دشوارتر خواهد کرد.
نسخه واحد برای شکست کرونا در سراسر دنیا قطع کردن زنجیره انتقال این ویروس است و در این بین نوروز تهدیدی برای اتصال دوباره این زنجیره محسوب می‌شود که باید مراقب بود تلاش‌های صورت گرفته در راستای کنترل بیماری در کشور بی‌اثر نشود. پرهیز جدی از تردد‌های غیرضروری در قطع زنجیره انتقال بیماری بسیار حایز اهمیت بوده و وقتی متخصصان به صورت مداوم هشدار می‌دهند که سفر نروید و در خانه بمانید، باید آن را جدی گرفت چه بسا که حتی سفر‌های درون شهر هم در انتقال ویروس سهم به سزایی داشته و ممکن است جامعه روستایی، عشایری و نقاطی که کمترین امکانات بهداشتی را دارند درگیر این ویروس کند.
با توجه به اینکه استان‌های زیادی اعلام کرده‌اند پذیرای مسافران نوروزی نیستند و اغلب تاسیسات گردشگری حتی جشن‌های نوروزی نیز در این ایام تعطیل خواهد بود لذا نوروز پیش رو را می‌توان با ماندن در خانه پاس داشت و طرحی نو در انداخت. اميد است در سال جاري جدید در سايه تعامل ، همدلي و ايجاد بستري مطمئن و محيطي آرام و با بهره گيري درست از امكانات و همچنين كار و تلاش مضاعف نقش مهمي در شكوفايي قابليت ها و رشد اين استان ايفا نماييم.
آرزوي سالي خوش به همراه توفيقات روز افزون را براي كليه كاركنان عزيز و خانواده‌هاي محترمشان از درگاه باري تعالي خواستارم.
سیدمحمدنظری
مديركل راه و شهرسازي و رئیس شورای هماهنگی استان مازندران

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی