• منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 06:10

پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران به مناسبت فرارسیدن سال 1399

 
 
 
به چشم برهم گذاشتنی، روزها و ساعت‌ها و دقیقه‌ها گذشتند و یک سال دیگر هم به پایان رسید. زندگی اما علی‌رغم تمامی بالاها و پایین‌هایش در جریان است و  همواره به ما می‌آموزد که انسان، برای رسیدن از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب، می‌بایست تلاش کند؛ زندگی یک مبارزه مدام است با مشکلات و در آغوش گرفتن زیبایی‌ها.
سالی که گذشت، در کنار روزهای خوبی که داشت، متاسفانه برای هم‌وطنانم، همراه با اتفاقاتی نه چندان خوشآیند هم بود. اتفاقاتی که ثابت کرد باید همیشه قدر لحظه‌ها را دانست و به هیچ چیز و هیچ کس جز خواست قادر متعال، نبالید.
سال 1399 را به دلایل شرایط حاصل از شیوع ویروس کرونا، با وضعیتی متفاوت تحویل خواهیم کرد. وضعیتی که در کنار همه سختی‌هایش، می‌تواند دل‌های ما را بیش از پیش به هم نزدیک و ثابت کند که ما، در کنار هم و با هم، توان عبور از شرایط دشوار را خواهیم داشت. بهار و نوروز 1399، شاید فرصتی باشد برای تمرین بیشتر همدلی و مشارکت که این روزها، بیش از پیش به این دو ویژگی احتیاج داریم.
برای تک تک هم‌وطنانم، بهار و سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و عزت آرزومندم و از درگاه پروردگار خوبی‌ها، بهترین‌ها را برای همه می‌خواهم.
 ایران پاینده، مازندران سربلند و بهارتان همراه با سلامتی و میمنت باد.
«جواد طالبی خارکشی»

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی