آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 01 اسفند 1398 10:38
دین محمدی؛ مربی تیم نساجی مازندران:

با شناخت از شخصیت مهاجری، نساجی را انتخاب کردم

 
 
 
 

مربی تیم نساجی مازندران معتقد است که نساجی هواداران قابل تحسین و پرشوری دارد که دوست داشتم به آنها کمک کنم و بتوانیم تیم نساجی را به جایگاه بهتری برسانیم.
سیروس دین محمدی درباره قبول پیشنهاد باشگاه نساجی مازندران اظهار داشت: قصد داشتم به لیگ یک برگردم و چند پیشنهاد خوب داشتم اما قبول نکردم و دوست داشتم در تیمی حضور داشته باشم که بتوانم آن را به لیگ برتر بیاورم. دوست داشتم به همین مربیگری ادامه بدهم و به همین خاطر چون شخصیت آقای مهاجری را می‌شناختم پذیرفتم که دستیار ایشان باشم.
او ادامه داد: موضوع دیگری که برای انتحاب کردن تیم نساجی کارم را آسان می‌کرد عشق و علاقه طرفداران نساجی و مردم قائم‌شهر به این تیم است که واقعا هیجان انگیز است. نساجی هواداران قابل تحسین و پرشوری دارد که دوست داشتم به آنها کمک کنم و بتوانیم تیم نساجی را به جایگاه بهتری برسانیم.
دین محمدی درخصوص تجربه اولین جلسه تمرینی در تیم نساجی و آشنایی با بازیکنان گفت: همه چیز خوب بود و بازیکنان هم شرایط خوبی دارند. همه سرحال و شاداب بودند و دوست دارند که با تلاش و زحمت جایگاه بهتری را به دست بیاورند. نساجی پتانسیل زیادی دارد و امیدواریم که بهترین نتایج را در کنار هم به دست بیاوریم.
مربی نساجی درباره همکاری با رضا مهاجری افزود: من علاقه داشتم کار کنم و به هر حال نساجی هم یک تیم لیگ برتری است. چون اخلاق آقای مهاجری را می‌شناختم با شخصیت خوبی که ایشان دارند به همین خاطر همکاری را پذیرفتم و امیدوارم که در کنار هم به نتایج ایده آلی دست پیدا کنیم.
مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران و استقلال تهران درخصوص ضعف گلزنی تیم نساجی گفت: بعضی اوقات بازیکنان نمی‌توانند بر استرس غلبه و گلزنی کنند که این طبیعی است ولی به مرور زمان با تمرینات خوب و مناسب می‌توان این مساله را برطرف کرد. این مشکل قابل حل است و می‌دانم که در هفته‌های آینده آن را برطرف خواهیم کرد.
دین محمدی درخصوص حضور روح الله باقری، مهاجم سابق استقلال در تیم نساجی بیان داشت: روح الله بازیکن توانمندی است و مدت زیادی است که او را می‌شناسم. اینکه او برای مدتی از شرایط ایده آل دور بوده می‌تواند روی عملکردش تاثیرگذاشته باشد که تلاش او را دیدم و علاقه دارد که برگردد؛ او هنوز سنی ندارد و مطمئنم که در هفته‌های بعدی یکی از بهترین بازیکنان نساجی خواهد بود.
پیشکسوت تیم استقلال تهران درباره مذاکره با مدیران باشگاه نساجی افزود: مدیران باشگاه زحمت زیادی می‌کشند، آقایان حدادیان، امیری و سیف الله پور دوست دارند که این تیم نتیجه بگیرد و می‌دانید که تیمداری در بخش خصوصی مشکلات متعددی دارد. آنها تلاش می‌کنند که مردم قائم‌شهر را خوشحال کنند و زحمت‌شان جای تقدیر دارد. به نظرم اینگونه افراد باید مورد تقدیر قرار بگیرند چون به ورزش و جوانان این شهر خدمت می‌کنند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی